>

DEKORASYON

Zarif ve yalın

Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Can Yalman ile birbirinden çarpıcı ve sıra dışı tasarımlara imza atan Hisar, yine bir Can Yalman tasarımı olan Nova ile fark yaratmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Can Yalman’ın Hisar Stüdio için çalışmaları; Şah ve Mamba serisinden sonra, yine Hisar Stüdyo ürünü yeni NOVA serisi ile devam ediyor.

Tasarımcı Can Yalman; Bir yıldızın - değişim geçirmeden önceki - bir milyon kat fazla parladığı anına verilen isim olan “NOVA”’nın Signty taşlarının muhteşem mücevher pırıltısını yansıttığı ve Swarovski-Hisar iş birliğinin başlangıç noktasını simgelediği için de son derece uyumlu bir isim olduğunu düşünüyor.
NOVA serisinde başrolde taşın metal üzerinde yansımaları olsun istenmiş ve tüm tasarım tek noktaya odaklı bir zirve yolunda geliştirilmiş. Tasarım oldukça yalın hatlara sahip. Taş ve taşa odaklanan yansımalar ile kristal kesim formuna göndermeler yapılmış.

Can Yalman’ın HİSAR için tasarladığı ve önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan NOVA model çatal, bıçak kaşıklar, zarif masalarda yemek yemenin zevkini tattırmaya hazırlanıyor. 4 farklı seçeneği mevcut; diamondline ve diamondline dekorlu saten serileriyle sofralarında mücevher ışıltısını yansıtmak isteyenlere seslenirken, taşsız parlak ve dekorlu saten nova ile de sofrasında yalın bir şıklık arayanlara farklı alternatifler sunuyor.

Nova Dioamondline Decorlu Saten 89 parça: 1.339,00 YTL

Nova Diamondline 89 parça: 1.281,00 YTL

Nova Decorlu Saten 89 parça: 950,00 YTL

Nova Decorlu Saten 89 parça: 1.043,00 YTL


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>