>

DİĞER HABERLER

2004'te yeni trendler...

Çanakkale Seramik & Kalebodur 2004 yılı yeni ürün serilerinde trendleri belirlemeye devam ediyor.
 
   
 
 
     
Kale Grubu’nun yapı sektöründeki öncü markaları Çanakkale Seramik, Kalebodur, RocaKale ve Kaledekor her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ve sürpriz ürünleri ile UNICERA Seramik ve Banyo Fuarı’ndaki seçkin yerini alıyor. Ayrıca Kaledekor aynı tarihlerde gerçekleştirilen MUDER Mutfak Mobilyaları Fuarı’nda yeniliklerini sergiliyor.

06 - 11 Nisan 2004 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen UNİCERA 16. Seramik ve Banyo Fuarı’na Kale Grubu, 4. holde 480 metrekarelik büyük bir standla katılıyor. Kale Grubu, fuarda, Çanakkale Seramik duvar karoları, Kalebodur yer karoları ve granit seramikleri, RocaKale vitrifiye, armatür ve aksesuarları, Kaledekor banyo küvetleri ve banyo mobilyalarındaki yeni ürünlerini, 9 canlı, 6 soyut mekan ve özel Kalestone bölümü ile profesyonellerin ve tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Kale Grubu, fuar süresince bir dizi etkinlik de gerçekleştiriyor. Kaledekor’un Türkiye’de bir ilk olan Domino modüler sistem banyo mobilyasını basına tanıtıyor. Kaledekor ayrıca Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tasarım Bölümü öğrencileri arasında düzenlediği Tasarım Yarışması’nda ödül alan öğrencilere ödüllerini veriyor.

Kale Grubu’nun bayilerine, mimarlara ve profesyonellere verdiği geleneksel fuar kokteyli ise 9 Nisan 2004 Cuma günü saat 18:00-20:00 arasında gerçekleşiyor.

Çanakkale Seramik & Kalebodur 2004’te Yine Trendleri Belirliyor....

Her zaman ilklere ve yeniliklere imza atmayı ilke edinen Çanakkale Seramik & Kalebodur 2004 yılı yeni ürün serilerinde trendleri belirlemeye devam ediyor. Bu yıl yeni ürünlerinde iki yeni akıma geniş yer veren Çanakkale Seramik & Kalebodur ürünleri mekanlarınıza minimal ve retro tarzını taşıyor. Şık ve sade konseptli Linea, Quarzite, Gökuşağı, Mozaik gibi minimal tarzda ürünlerle, 1970’leri yansıtan, kışkırtıcı renklerin ve desenlerin yer aldığı retro tarzı Arkadya Serisi canlı mekanlarla fuarda tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca Fiori Naturali Serisi ürünleri, fotoğraf görüntüsüyle çiçekleri mekanlarınıza taşıyor. Bu ürünler yanında kendi sınıfında çağ başlatan Kale Stone Serisi de özel bir bölümle fuardaki seçkin yerini alıyor.

Yeniliklerin adı RocaKale!..

2004 yılına ürün gamını genişleterek ve yeniliklerle giren RocaKale, etajerli lavabolar, engelli takımı, özgün tasarımlı minimalist çanak lavabolar ve ekstra ince etajerli lavaboları da içeren 13 yeni ürünü fuarda ilk kez tüketicilerle buluşturuyor. RocaKale, 80 cm etajerli lavabo, ekstra ince Kalahari ve Mohave lavabolar, tek parça olarak kullanılacak Bol ve Fontana çanak lavabolar, Engelliler için geliştirilen Asistans Serisi ile Saros, Mondeo gibi serilerin ürünlerini çeşitlendiren ve tamamlayan yeni klozetler, kolay temizlenme ve yavaş kapanma özelliği olan Akıllı Kapaklar Serisi, vitrifiye ürünlerini tamamlayan yeni iç aksam malzemeleri, toplu mekanlar için sunulan Yeni Pisuar ile Pisuar yıkama sistemleri ile ses getirecek.

Vitrifiye ürünlerindeki yeniliklerin yanı sıra RocaKale, armatür ürün gruplarında da estetik ve yeni tasarımlarıyla büyük beğeni toplayacak. Monodin Top armatür serisine eklenen Doktor Bataryası ile Monodin – Top Duş Seti, Monojet-N armatür serisi ile Monojet-N El Duş Seti, Basic Duş Seti RocaKale’nin armatür ürün gruplarında ilk kez tüketicilerin beğenisine sunacağı ürünler arasında yer alıyor.

Kaledekor Banyolarda Devrim Yaratıyor....

2003 yılı başında piyasaya giren Kaledekor Banyo Mobilyaları, 2004’te banyolarda devrim yaratacak ürünler sunuyor. Kaledekor, Vanity, Mondo, Imperia, ve Ekosima gibi varolan banyo mobilyalarındaki modül ve renk zenginliğini artırırken, Innova, Punto, Natura, Luna, Promo, Modüla ve Domino gibi yepyeni ürünlerle çığır açmaya hazırlanıyor. Özellikle Domino mekandan bağımsız fonksiyonel modüler sistemi ile banyoyu komple kırıp dökmeden mobilya sahibi olma şansını veren yapısıyla kiracılar için tasarlanmış bir ürün olarak bu yıla damgasını vuracak. Sizin için ‘Fonksiyon’ her zaman en öncelikliyse ya da kalabalık bir aile yapısına sahipseniz ve ev sahibi iseniz Modüla Modüler Sistem Banyo Mobilyası sizin için ideal bir çözüm olabilir

Kaledekor Markalı Duş Tekneleri, Kabinler, Dikdörtgen Küvetler, Köşe Küvetler, Hidromasajlı duş sistemleri ile banyolardaki keyfi artıracak. Alarga Duş ise sadece bir küvet olarak değil, evinizde her an yanı başınızda bir terapi merkezi olarak tasarlanmış.

Kale Grubu’nun öncü markalarına ait dünya trendlerini yakalayan seçkin ürünlerini görmek için sizleri Tüyap’taki UNICERA ve MUDER Fuarları’ndaki Kale Grubu standlarına bekliyoruz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>