>

DİĞER HABERLER

53. Copy Break Yarışması Sonuçlandı.

Beriköy projesi "Paylaşan Toplum" konulu 53. Copy Break Yarışması Sonuçlandı. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Reklam Yaratıcıları Derneği tarafından düzenlenen ve Beriköy'ün reklamveren olduğu "Paylaşan Toplum" konulu 53. Copy Break Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.

Massachusetts Institute of Technology (MIT), Habitat ve Çekül Vakfı'nın ortak çalışması olan ve 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminde zarar görenler için oluşturulmuş pilot yerleşim merkezi Beriköy projesi için ilanlar hazırlayan katılımcılar, her zaman olduğu gibi yine kıyasıya rekabet ettiler.

Haluk Mesci başkanlığında toplanan ve Müge Savcı Özdemir, Haydar Ergülen, Serdar Benli, Metin Karaşahin, Günseli Özen Ocakoğlu ve Bülent Fidan'dan oluşan jürinin uzun süren değerlendirmesi sonucunda, ilk üç dereceyi aşağıdaki reklam yaratıcıları kazandı:

1. Mikail Bat, Reklam Yazarı, İzmir Anahtar Ajans
Ebru Genç, Reklam Sanat Yönetmeni, İzmir Anahtar Ajans
Ömer Çam, Reklam Sanat Yönetmeni, İzmir Anahtar Ajans

2. Halis Çalışkan, Reklam Sanat Yönetmeni, Gizben Reklam
Filiz Aral, Reklam Yazarı, Gizben Reklam
Suat Gözerekli, Reklam Sanat Yönetmeni, Gizben Reklam

3. Ebru Adıgüzel, Reklam Yazarı, EMA Reklam
Sertuğ Bezmez, Reklam Sanat Yönetmeni, Hiperaktif

53. Copy Break Yarışması'nda dereceye giren reklam yaratıcıları, Copy Break sponsorları Adel Kalemcilik, TNN.NET, Marketing Türkiye, Ajans CSA ve Reklamcılık Vakfı tarafından verilen ödüllerini aldılar.

Massachusetts Institute of Technology (MIT), Habitat ve Çekül Vakfının ortak çalışması olan Beriköy projesi, 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminde zarar görenler için oluşturulumuş pilot bir yerleşim merkezidir. Bu projenin amacı; kısıtlı imkanlara sahip aileleri uzun vadeli ödemelerle konut sahibi yapmak, yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli güç ve donanımı sağlamak, iş alanı yaratmak ve ileriye dönük sürdürülebilir bir gelişimi özendirmek. Bu projenin en büyük özelliği ailelerin evlerin yapımına fiilen katkıda bulunup, birbilerinin ihtiyaçlarına imece ilkesiyle yardımcı olmalarıdır.

www.ryd.org.tr

posta@ryd.org.tr

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>