>

DİĞER HABERLER

Akbank internette de yenileniyor.

“Türkiye’de her alanda uzmanlasmis lider banka olma” hedefiyle “Yeni Ufuklar” adli bir degisim programi baslatan Akbank, bu program kapsaminda internet sitelerini de yeniledi.
 
   
 
 
     
Akbank’in yeni kurumsal kimligine uygun olarak ve müsteri odaklilik prensibi çerçevesinde yenilenen www.akbank.com, daha zengin bir içerige, yeni bir önyüze ve kullanicilarin sitede aradiklari bilgilere kolaylikla erisebilmelerini saglayan bir menü yapisina kavustu.

Akbank’in web sitesinin yani sira; Axess web sitesi de içerigiyle yepyeni bir kimlikle hizmet verecek. www.axess.com.tr sitesinin ziyaretçileri, Axess Keyfi, Axess Chipuçlari, Axess Seyahat, Kendi Kampanyani Kendin Yarat, Ayin Ürünü gibi bölümlerde dolasabilecekler.

www.akbank.com un “Yatirimci”si farkli

Yeni akbank.com’da ziyaretçilerin yatirim karari alirken ihtiyaç duyacaklari en güncel finansal bilgi, rapor, yorum ve piyasa analizlerini içeren “Yatirimci” adli bir bölüm de bulunuyor.

Akbank.com’u ziyaret ederek “Yatirimci” sayfalarina giren tüm kullanicilar;
• Akbank’in yatirim ürünlerinin (mevduat, repo, yatirim fonu, hazine bonosu, döviz, altin) faiz oran ve fiyat bilgilerine,
• Genel ekonomiye iliskin detayli gösterge, veri ve uzman yorumlarina,
• Hisse senetleri ile ilgili fiyat ve analiz bilgilerine (seans içi hareketler, en düsük-en yüksek deger gibi detayli bilgiler) ulasabiliyor.

Akbank müsterileri ise Yatirimci sitesinin ekstra avantajlarindan faydalanma firsati bulabiliyorlar. Müsteriler, banka karti sifrelerini kullanarak; “Yatirimci” sayfalarinda yukarida sözedilen bilgilerin yani sira;

• Anlik borsa verilerini görüntüleyebiliyor,
• Hisse senetleriyle ilgili teknik analiz yapabilecekleri finansal araçlari kullanabiliyor,
• Kendi sanal portföylerini olusturarak, portföylerinin gelisimini takip edebiliyor,
• Ajandalarina hatirlatmalarini kaydedebiliyorlar.

Kaynak: Medyatava.net


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>