>

DİĞER HABERLER

Akbank Kültür Sanat Merkezi Kasım Etkinlikleri!

Akbank Kültür Sanat Merkezi Kasım ayında 40'ın üzerinde etkinlikleri ile İstanbul'daki sanatseverlerle buluşuyor.
 
   
 
 
     
İkinci sunum ve söyleşi (Nagasaki’yi anımsamak/ Remembering Nagasaki) ise 1945 yılında ABD tarafından atom bombası ile yerle bir edilen Nagasaki’yi, olaydan bir gün sonra fotoğraflayan Japon Ordusu Resmi Fotoğrafçısı Yosuke Yamahata’nın gezici sergisinin internet üzerindeki sunumunda yer alan fotoğrafların ve forum alanına gönderilen düşüncelerle tarih ile kişisel belleğin nasıl içice geçtiğinin, Schwatzenberg tarafından yorumlanarak anlatılmasını kapsıyor.

Suzan Schwartzenberg, 6 kasım perşembe günü Akbank Kültür Sanat Merkezi’nde kendi fotoğrafik projeleri ile ilgili bir araştırmayı saydam sunumu olarak yapacak.
Kasım ayının ilk günü ise, yurt içinde ve yurt dışında verdikleri konserlerde ilgi toplayan Şenol Filiz, Birol Yayla, Engin Gürkey ve Nezih Yeşilnil’den kurulu “Yansımalar” grubu Akbank Kültür Sanat Merkezi’nde izleyici karşısına çıkacak.

Amerikalı caz gitaristi Rod Affif 5 Kasım günü saat 20.00’de Akbank Kültür Sanat Merkezi’nde sahne alacak. Affif daha önce de bir master class etkinliği yapacak.
Akbank Kültür Sanat Merkezi’ndeki edebiyat günlerinin kasım ayı konuğu, Türk edebiyatının usta ve özgün kalemi Adalet Ağaoğlu olacak. Ağaoğlu, 13 Kasım Perşembe günü saat 18:30’da, edebiyatın farklı alanlarında verdiği yapıtlarına, yazma serüvenine ve yazın hayatına dair düşüncelerini edebiyat severlerle paylaşacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>