>

DİĞER HABERLER

DOD’dan daha uzun garanti daha fazla güven...

Kurulduğu günden bu yana ikinci el araç alım satımında kurumsallığın öncüsü olan DOD, standartları belirleyerek kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyor.
 
   
 
 
     
2004 yılında satılan garantili DOD araçlarında geçerlilik süresi artık bir yıl ve sınırsız kilometre!..

DOD 1 Yıldız Garanti, 2004’te 1 yıl geçerli!..

Her marka aracın alım ve satımını yapan DOD, 101 Nokta Kontrolü kriterlerine uygun 5 yaş/ 100.000 km. dahilindeki her araca verdiği DOD 1 Yıldız Garanti süresini katlayarak bir yıla çıkarttı. Bu süre zarfında yine sınırsız kilometre geçerli. Bu gelişmeye paralel olarak araçlar, garanti süresince geniş kapsamlı DOD Yol Yardım’dan da faydalanıyor.

Motor, şanzıman, diferansiyel gibi temel mekanik aksamları kapsayan DOD 1 Yıldız Garanti, 2004 yılında satılan araçlarda fark yaratıyor.

DOD 5 Yıldız Garanti artık çok daha hesaplı!..

DOD’da satılan DOD 1 Yıldız Garanti’li araçlar, artık çok küçük farklar ödenerek yeni araçlardaki garanti kapsamını aratmayacak şekilde genişletilebiliyor.

Geniş kapsamlı DOD 5 Yıldız Garanti satın alındığında 1 Yıldız Garanti’ye ek olarak klima, ABS, elektronik kontrol üniteleri, elektrik ve yakıt sistemi gibi pek çok ayrıntı da bir yıl boyunca garanti altına alınıyor.

DOD 5 Yıldız Garanti ve 178 milyon TL’dan (*) başlayan avantajlı fiyatlarını öğrenmek için DOD Yetkili Satıcılarından veya www.dod.com.tr ‘den bilgi alabilirsiniz.


(*) 104,56 _: KDV dahil bedelin TL karşılığı, 3 yaş/60.000 km. dahilindeki 1600cc.ye kadar olan araçlar için ödenen farktır
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>