>

DİĞER HABERLER

Daniel Hecter, mağaza sayısını artırıyor

Aydınlık Grubu tarafından 2001 yılında, Türkiye pazarına getirilen, Daniel Hechter, sektörde kaliteli ürünleriyle dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     
Bu yıl erkek koleksiyonunun yanı sıra özellikle iş kadınlarına hitap eden "Kadın Koleksiyonu"nu da Türkiye pazarına sunan firma, erkek koleksiyonunda yakaladığı başarıyı "Kadın Koleksiyonu" ile pekiştirmeyi hedefliyor. Markanın kısa sürede Türkiye'nin önde gelen markalarından biri haline geldiğini söyleyen Daniel Hecter Türkiye Sorumlusu İsmail Kavurmacı, bu başarıların grup olarak marka üzerindeki hedeflerini büyütmesine neden olduğunu belirtti. Şu anda başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bir de Malatya'da mağazaları bulunduğu bilgisin veren Kavurmacı, Türkiye'deki mağaza sayılarını artıracaklarını belirtti. 2004 kış sezonu ile birlikte, Türkiye çapına yayılmayı hedeflediklerini anlatan Kavurmacı, Ankara, İzmir, Trabzon ve Bursa'da dört yeni mağaza daha açacaklarını açıkladı.


Almanya ve Türkiye'de üretiliyor


Daniel Hecter'in bir Fransız giyim markası olmasına karşın merkezinin Almanya'da olduğunu söyleyen Daniel Hecter Türkiye Sorumlusu İsmail Kavurmacı, markanın üretiminin, Almanya'nın dışında sadece Türkiye'de Aydınlık Grubu tarafından yapıldığına dikkat çekti. Markanın satış hakkının da Aydınlık Grubu'nda olduğunu hatırlatan Kavurmacı, markanın şu anda, başta Fransa ve Almanya olmak üzere; Amerika, Kanada, Arjantin, İsrail, Ürdün, Mısır, Lübnan, Çin ve Hong Kong gibi bir çok ülkede 50'yi aşkın mağaza ve 500'den fazla satış noktası ile hizmet verdiğini söyledi. Danel Hecter ürünlerinin kalitesinin yanı sıra mağazalarının da müşteri memnuniyetinde iddialı olduğunu söyleyen Kavurmacı, "Bizim mağazalarımızın en büyük özelliği müşterilerimizin kendini evinde gibi rahat hissetmesini sağlayacak şekilde çağdaş ve keyifli dizayn edilmesidir" dedi. Kavurmacı, bu mağazaların en z 100-200 metrekarelik alana sahip olduklarını da ekledi.

Dünya

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>