>

DİĞER HABERLER

“Akıllı” kayak giysisi

Kayak tutkunlarına Spyder üstün özelliklere sahip kumaşıyla rahatlık ve performans sağlıyor...
 
   
 
 
     
Kayak giyimin ünlü markası Spyder, Sporting ile Türkiye’de. Spyder’ın “akıllı kumaş”tan üretilen kayak kıyafetleri, Sporting Shop’larda satışa sunuldu. Spyder, teknolojiyi estetikle buluşturarak yüksek performansla keyifli kayak yapmayı sağlıyor.

Önceleri sadece profesyonel yarışçıların performansları düşünülerek tasarlanmış olan, daha sonra koleksiyon genişleterek bir çok kategori içeren bir marka haline gelen Spyder, tüm dünyada kayakseverler tarafından büyük ilgi görüyor.

Spyder’da kullanılan, vücut ile giysi arasında oluşan mikroklima sıcaklığını dengeleyen ultra ince “akıllı” kumaş, su geçirmezlik ve nefes alma özelliklerini birarada taşıyor. Bu ince teknoloji, kumaşın yumuşak olmasıyla birlikte sağlam, esnek ve sık yıkamaya dayanıklı olmasını da sağlıyor.

Giysiyi dış yüzey neminden koruyarak suya dayanıklılığını artıran teknolojiye de sahip Spyder, 50 yıkamadan sonra bile özelliğini yüzde 80 koruyor. Aynı teknoloji su ve yağ nedeniyle oluşacak lekeleri de önlüyor. Yapısındaki gümüş lifler sayesinde bakteri ve mantarların neden olduğu kokuları engelleyen Spyder, sıcaklık düşse bile ısıyı koruyarak sıcak kalınmasını sağlıyor.

Montlar, salopetler, pantolonlar, şapka, bere, eldiven gibi geniş ürün yelpazesine sahip Spyder koleksiyonunda, beyaz, kırmızı, sarı, mavi, siyah, bordo, lacivert ve yeşil renkleri hakim.

* Sporting Shop’larda Advantage Card, Worldcard, Bonus Card, Card Finans, Axess Card, Maximum Card, İdeal Card, Vakıf Card ile 4 taksitle alışveriş imkanı bulunuyor.

Sporting Shop-Bağdat Caddesi : 0216 363 90 98
Sporting Shop Ankara : 0312 541 14 54
Sporting Shop Uludağ : 0224 285 21 81

www.SportingShop.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>