>

DİĞER HABERLER

Altın Portakal 43. Yaşında Real’le Buluştu…

Real, Türkiye’de bir ilke imza atarak Türkiye’nin kültür ve sanat alanındaki en büyük festivali olan Altın Portakal’a “ana sponsor” oldu.
 
   
 
 
     

Real Hipermarketler Zinciri, Türkiye’de bir ilke imza atarak Türkiye’nin kültür ve sanat alanındaki en büyük festivali olan Altın Portakal’a “ana sponsor” oldu. Ve Türkiye’de tamamı yabancı sermaye ile kurulmuş olan uluslararası bir firma, böylece ilk kez, ulusal bir kültür etkinliğine, felsefesini de sahiplenerek, “ana sponsorluk” desteği verdi.


Real, TÜRSAK’ın kuruluşundan beri ilkesi olan, “Kültürün sponsora ihtiyacı yoktur, sponsorun kültüre ihtiyacı vardır” cümlesine katılarak, kültürde de “en” olduğunu Altın Portakal ailesi ile buluşarak gösteriyor.Dün akşam (28 Mart 2006) Çırağan Sarayı Balo Salonu’nda yapılan Basın Kokteyli’nde TÜRSAK Vakfı Başkanı ve Festival Başkanı Engin Yiğitgil, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ve Real Hipermarketler Zinciri A.Ş. Genel Müdürü Ulf Groth, Real Hipermarketler Zinciri A.Ş.’nin 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali ve 2. Avrasya Film Festivali’ne sponsorluklarını açıkladılar.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel “Türkiye’nin en eski ve en uzun soluklu festivali her yıl bir önceki yıla göre önemli ölçüde ilerlemeler kazanmakta. 42.Antalya Altın Portakal Film ve Festivali ve 1.Avrasya Uluslararası Film yarışmasının getirdiği başarı samimiyetle söylüyorum ki bizi bugünlere getirdi. İddialı festivaller iddialı bütçelerle gerçekleşir. Sadece T.C. Başbakanlık Tanıtma Fonu , T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle gerçekleşen festivalimiz bundan sonra sponsorlarımızla bütünleşerek dünyanın sayılı festivalleri arasında yerini alacaktır. Bu konuda bu gece önemli bir adımı atıyoruz.” diyerek Altın Portakal Film Festivali’nde bir ilkin altını çizdi.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>