>

DİĞER HABERLER

Arçelik’in "A takımı"

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en az enerji tüketen No-Frost buzdolapları Arçelik tarafından üretiliyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Arçelik No-Frost buzdolapları enerji tasarrufu sağlıyor

Arçelik’in ürettiği 10 değişik No-Frost model buzdolabı en düşük seviyede enerji tüketen buzdolaplarına verilen "A" enerji etiketine sahip

Ürün geliştirmedeki başarılarını teknoloji geliştirmeye de taşıyan Arçelik, Avrupa’nın ve Türkiye’nin sınıfında en az enerji tüketen buzdolaplarını üretiyor. Arçelik’in ürettiği No-Frost buzdolaplarından 10 modeli, sadece en düşük seviyede enerji tüketen beyaz eşyalara verilen "A" enerji etiketine sahip. Arçelik "A" enerji sınıfındaki No-Frostlar aynı hacimdeki "B" enerji sınıfındaki modellere oranla yüzde 27, "C" enerji sınıfına göre de yüzde 40 daha az enerji tüketiyor.

Aynı hacimdeki "A" enerji sınıfındaki modellere oranla yaklaşık yüzde 25 daha az enerji tüketen "A Plus" No-Frostlar, Türkiye’de sadece Arçelik tarafından üretilmekte. Arçelik’in "A Plus" sınıfındaki 5086 NF Plus Orbital ve 5087 NF Plus Orbital modelleri aynı zamanda Avrupa’da sınıfının en az enerji tüketen buzdolapları.

Tümüyle Türkiye’de yürütülen Ar-Ge sürecinin sonunda üretilen "A" Plus enerji sınıfı Orbital’ler, estetik görünümü ve üstün teknik özelliklerinin yanı sıra Avrupa’nın en az enerji harcayan buzdolabı olma özelliği ile de dikkat çekiyor.

"A" enerji performansına sahip No-Frost buzdolapları, diğer buzdolaplarına göre çok daha az elektrik harcayarak daha iyi soğutuyor. Tamamı Arçelik çalışanları tarafından geliştirilen ve üretilen Arçelik No-Frost buzdolapları geniş ürün yelpazesiyle tüketiciye farklı seçenekler sunuyor. "A" enerji kategorisinde en fazla ürüne sahip olan Arçelik, Türkiye’nin de "A" Plus enerji seviyesinde buzdolabı üreten tek firması.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>