>

MODA - STİL

Babalar Günü Hediyesi İçin Baba Parası Değil “1 Günlük İş”

Pierre Cardin gençlere “1 Günlük İş” teklif ediyor.
 
   
 
 
     

Başvurusu kabul edilen gençler kendi alın teriyle en değerli hediyeyi kazanıyor!

Babalar Günü her yıl dünyanın en büyük ikilemine sahne oluyor. Çocuklar babalarına aldıkları hediyeyi yine babalarından aldıkları parayla ödüyor. Pierre Cardin “1 GÜNLÜK İŞ” projesi ile babasına hediye almak isteyen gençler için onlara çok yakışacak bir seçenek sunuyor.PIERRE CARDIN, “1 GÜNLÜK İŞ” projesi ile babasına alacağı hediyenin parasını kendi alın teri ve emeği ile kazanmak isteyen gençlere belki de en güzel ve anlamlı hediyeyi alma şansı sunuyor. www.1gunlukis.com web adresinden 1 Günlük İşe başvurup kabul edilen 16 yaşından büyük 50 genç, bir gün boyunca Türkiye genelindeki PIERRE CARDIN mağazalarında iş başı yaparak çok farklı işlerde çalışacak.

1 günlük mesailerinin ardından çalışan gençler, 200 TL değerinde hediye çeki kazanacak ve babalarına istedikleri hediyeyi alabilecek. Çalışkan gençler, ayrıca hediye paketlerine QR Code ile çalışma görüntülerini ve babasına babalar günü mesajını ekleyebilecek.

Babalar Günü hediyesinin parasını kendi alın teriyle kazanmak isteyen gençler 12 Haziran Cuma gününe kadar www.1gunlukis.com web adresinden PIERRE CARDIN’e iş başvurusunda bulunabiliyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>