>

DİĞER HABERLER

Bersay, Perakende Sektöründe de Derinleşiyor...

Bersay, müşteri portföyünü büyütmeye devam ediyor. Abbate, Derimod ve AMPD de Bersay'ı tercih etti.
 
   
 
 
     
Bersay İletişim Danışmanlığı, organize perakende ve alışveriş merkezi sektörünün en büyük temsilcisi olan Alışveriş Merkezleri ve Perakendecileri Derneği'ne (AMPD), Türkiye'nin lider gömlek markası Abbate’ye ve "deride moda" kavramının öncüsü Derimod'a iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Türkiye'de son yıllarda önemi giderek artan organize perakende ve alışveriş merkezi sektörünün en büyük temsilcisi olan AMPD, ICSC'nin (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) ve NRF'nin (Ulusal Perakendeciler Federasyonu) de Türkiye temsilcisi konumunda. Yönetim Kurulu Başkanı Demir Sabancı olan AMPD'nin üyeleri arasında sektörün lider kuruluşları yer alıyor.

1975 yılında kurulan ve deriyi perakende sektörüne taşıyan Derimod, Türkiye genelinde toplam 15 mağaza ile hizmet veriyor. Bugün yurtiçinde ve yurtdışında Türk deri sektörünün gelişimi için çalışmalarını sürdüren Derimod, ithalat ve ihracat gücüyle rakiplerinden farklılaşıyor. Sektörün hedef pazarı olan Rusya ve Almanya'daki showroomlarıyla ihracat gücünü her geçen gün artıran Derimod, kalitesinin yanısıra tasarımlarıyla da özgün Türk markasının öncülüğünü yapıyor.

Yıllık 6.5 milyon adet gömlek üretim kapasitesine sahip, Avrupa’nın birinci, dünyanın üçüncü büyük gömlek üreticisi olan Abbate, bir yıl önce Almanya'da kurulan Abbate GMBH ile de AB pazarına doğrudan markalı satış yapıyor. Abbate Tekstil A.Ş. her sezon ABD, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan ve Arap ülkelerine yılda 30 bin adet Abbate markalı gömlek ihraç ediyor.

1990 yılından beri iletişim sektöründe hizmet veren Bersay İletişim Danışmanlığı’nın diğer müşterileri arasında, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Bosch Türkiye Otomotiv Grubu, CPS, Garanti Emeklilik, Havaş, İgdaş, İş Yatırım, Merkez Yayıncılık, Nestle, Otokar, Park Holding, Sodexho, Tansaş, Tekofaks Panasonic , Thames Water, Tofaş, Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Holding ve Zorlu Tekstil yer alıyor.

Bersay İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 347 00 52
Faks: 0212 275 41 83
www.bersay.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>