>

DİĞER HABERLER

CNBC-e Dergi’ye büyük ilgi

CNBC-e izleyicisinin isteği üzerine Ocak 2004’ten itibaren bayilerde satışa sunulan CNBC-e Dergi, yoğun bir ilgiyle karşılandı.
 
   
 
 
     
Bayilerde satışa sunulan dergi, kısa sürede tükendi. CNBC-e’ye abone olan okuyucuların dergisi ise adreslerine teslim edildi.

CNBC-e Dergi bayiye çıktığı ilk hafta 5600 satışa ulaştı. CNBC-e Dergi’yi bayide bulamayan izleyiciler (212) 630 17 00 Call Center numarası ve www.cnbce.com adresinden abone olabiliyorlar.
       
CNBC-E DERGİ’NİN YILLIK ABONELİK BEDELİ 10 MİLYON TL.
       
National Geographic dergisi aboneleri ise CNBC-e Dergisi’ne 8 Milyon TL ödeyerek bir yıllık abone olabiliyor.
       
Bilindiği gibi yıllardır belirli sayıda basılan CNBC-e Dergi, izleyicilerinin ısrarlı talebi üzerine Ocak 2004’ten itibaren bayilerde 1 Milyon TL’den satışa sunulmuştu.
       
CNBC-E’DE NE VARSA, ONDA DA VAR
       
CNBC-e’nin bir ay boyunca yayınlayacağı programlar, filmler, diziler, ekonomi yayınlarıyla ilgili bilgiler, öne çıkan yönetmenler, oyuncular CNBC-e dergide ayrıntılarıyla işleniyor. Ayrıca “Aylık Film Akışı”, diziler ve kahramanlarıyla ilgili özel haberler ve röportajlar, Radyo Eksen sayfası, Discovery Channel’da öne çıkan programlar ve okuyucu mektupları sayfasına da dergide yer veriliyor…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>