>

DİĞER HABERLER

Çocuk fuarı başlıyor!

0-14 yaş için Çocuk Fuarı 18-21 Aralık tarihinde gerçekleştiriliyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Çocuk Fuarı 2003 18-21 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda ziyaretçisiyle buluşacak.

Aile içerisinde harcamalardan en önemli payı alan çocuklar daha doğmadan aile ekonomisinde söz sahibi oluyorlar. Bu nedenle çocuk ürünlerine yönelik ihtiyaçların belirlenmesi, en doğru ürünün tercih edilmesi aşamasında böyle bir fuarın önemi daha da ortaya çıkıyor. Son tüketici olan ebeveyn ve çocukların yanı sıra sektörde faaliyet gösteren toptancı, bayi ve dağıtımcı firmaların da fuara ilgilerinin büyük olacağı tahmin ediliyor. Çocuk ürünleri sektörü birçok alt sektörden meydana gelmekte ve bu sektör yıllık 7-8 milyar dolarla ülkede en önemli pazarlardan biri olmaktadır.

Yapı-Endüstri Merkezi 35 yıllık bilgi birikimini yapı sektöründen sonra Çocuk Ürünleri sektörünün hizmetine sunuyor, 0-14 yaş için Çocuk Fuarı 18-21 Aralık tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştiriliyor.

Yapı-Endüstri Merkezi Yapı Fuarları konusundaki tartışılmaz uzmanlığını 18- 21 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılacak olan Çocuk Fuarı 2003' te de ortaya koyarak sektördeki önemli bir boşluğu doldurmaya hazırlanıyor.

Fuar boyunca sağlıktan eğitime, tekstilden gıdaya, sigortadan bankacılığa,oyuncaktan kozmetiğe 0-14 yaş arası çocuklar için üretim yapan her sektör ürünlerini tanıtacak. 14.500m2 alanda yaklaşık 150 firmaya ev sahipliği yapması beklenen fuarın ziyaretçi sayısının 30.000'i aşması bekleniyor. Yapı-Endüstri Merkezi yapacağı ziyaretçi organizasyonu ile Türkiye'yi il il dolaşarak fuarlarla ilgili afiş, broşür ve davetiyeleri potansiyel ziyaretçilere ulaştıracak.

Fuar boyunca düzenlenecek çeşitli etkinliklerse hem sektördeki gelişmeleri yansıtmaya hem de ebeveynleri bilinçlendirmeye yönelik olacak.

Türkiye'de bilgisayarlı giriş sistemi kullanan ilk fuar firması olan Yapı-Endüstri Merkezi fuar sonrasında ziyaretçilerle ilgili hazırladığı detaylı raporları katılımcı firmalara göndererek firmaların hedef kitleleri konusunda ayrıntılı bilgiler edinmelerini sağlayacak.

Yapı-Endüstri Merkezi Türkiye'de çocukların sosyal ve toplumsal değerinin bilinciyle fuar boyunca kapı girişlerinden elde edeceği geliri de çocuklarla ilgili sosyal bir kuruma bağışlayacak.


Çocuk Fuarı Ürün Grupları

Anne-Çocuk Bakım Ürünleri
Itriyat
Anne–Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları
Bebek-Çocuk Güvenliği
Bebek-Çocuk Taşıma Gereçleri
Dekorasyon
Aydınlatma
Duvar/Döşeme Kapl. – Vitrifiye
Ev tekstili – Mefruşat
Mobilya
Eğitim-Öğretim Gereçleri
Kitap-Müzik-Kırtasiye Gereçleri
Eğitim-Öğretim Kurumları

Anaokulları, Kreşler
Dershaneler
İlköğretim Okulları

Eğlence - Tatil
Gıda ve Şekerli Mamuller
Oyuncaklar ve Oyun Alanı Gereçleri
Sağlık Gereçleri
Sağlık Kuruluşları
Doğumevleri
Hastaneler
Sigorta Şirketleri / Bankalar
Sivil Toplum Örgütleri
Yayın Kuruluşları
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>