>

DİĞER HABERLER

Converse efsanesi dalga dalga geri döndü...

1908 Marquis M. Converse tarafından kurulan Amerikan spor markası Converse bugün “dünyada bir milyar çift satan tek spor ayakkabı” ünvanına sahip...
 
   
 
 
     
Converse efsanesi dalga dalga geri döndü...

1908 Marquis M. Converse tarafından kurulan Amerikan spor markası Converse bugün “dünyada bir milyar çift satan tek spor ayakkabı” ünvanına sahip ve dünyanın her yerinde farklı bir ruhun, farklı bir felsefenin simgesi olarak kitleler tarafından tercih ediliyor.

Dünyanın ilk basketbol ayakkabısı olarak üretilen Converse’ler günümüzde basketbol ayakkabılarının yanı sıra life style modelleri ile herkesin gözdesi. Özellikle Converse Chuck Taylor modeli artık sokakta, işe giderken veya gece çıkarken, kısaca her yerde ve her şekilde kullanılan ve kullanıcısına çok şey katan bir ayakkabıdan çok, tarzını yansıtma biçimi haline geldi.

Converse, performans ayakkabısı olarak buluşları ve yenilikleriyle dolu bir asırlık geçmişiyle, Chuck Taylor başta olmak üzere, Jack Purcell, Re-Issue gibi efsaneleşmiş modellerinin yanı sıra diğer modellerinde artan renk ve desen alternatifleri ile yine modaya, seçme seçilme özgürlüğüne damgasını vuruyor.

Çok geniş ürün yelpazesiyle tutkunlarına geri dönen Converse, artık 7’den 70’e herkese ve her zevke hitap ediyor. Rahatına düşkün, özgür, enerjik ve asi ruhların sembolü Converse büyük bir hızla tekrar hayatımıza girerek yarattığı manevi değeriyle geçmişte ve bugün olduğu gibi gelecekte de vazgeçilemeyecek bir yaşam felsefesi olduğunu ortaya koyuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>