>

DİĞER HABERLER

Cosmoturk'ü Tavsiye Edin Kazanın!

Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta kitap kazanma şansı yakalayın. An yayıncılık'tan Üçüncü haftanın hediye kitabını kazanmak için tıklayın!
 
   
 
 
     
Her hafta Cosmoturk'ü 5 arkadaşına tavsiye eden 50. 100. 150. 200. ve 250. okuyucumuza birbirinden güzel kitaplar armağan ediyoruz.


İşte Bu haftanın armağanı:
AN YAYINLARINDAN çıkan TUNA SERİM'in "Stüdyda Buluşalım" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mailini yazın
3- Ve tamam tuşuna başın

Hepsi bu..

Kitap armağanı kazanan okurlarımız isimleri her hafta cuma günü sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.


Yanlış gönderim ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Tavsiye edilen e-mailler hiç bir ticari amaç için kullanılmayacak olup, Cosmoturk serverlerında güvenlik ağıyla korunacaktır.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

Stüdyoda Buluşalım
Tuna Serim
An YayıncılıkSanal Dünyanın Gerçek Hikayesi

Tuna Serim,Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek özel televizyonların kendilerini ispatlamak ve var olmak için uğraştıkları bir dönemde hazırlayıp sunduğu “Stüdyoda Buluşalım” programı ile her gün yüz binlerce insana ekranlardan ulaşmayı başardı. Değişik konu ve konukları, farklı görüşlerdeki insanları, hep medeni ve seviyeli bir platformda buluşturarak seyirciye ulaştıran Tuna Serim şimdi bu sanal dünyanın perde arkasını gözler önüne seriyor. Yaşadıklarını , gördüklerini, en yalın en doğru hali yani insan hali ile yazıya döken Tuna Serim’in kitabı sizi çok şaşırtacak. Televizyon denen rayting canavarlı kutunun gerçek yüzü ile tanışmaya televizyon dünyasının kulisine girmeye hazırsanız, bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Kaynak: www.anyayincilik.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>