>

DİĞER HABERLER

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, Bersay’la anlaştı!

Bersay İletişim Danışmanlığı, müşteri portföyüne, Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankalarından DenizBank ile iştiraklerini de dahil etti.
 
   
 
 
     
DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, iletişim danışmanlığı hizmeti almak üzere Bersay İletişim Danışmanlığı ile anlaştı. DenizBank’ın yanı sıra iştiraki durumundaki Deniz Yatırım, Ekspres Yatırım, Deniz Portföy Yönetimi, Deniz Yatırım Ortaklığı, Deniz Leasing, Deniz Factoring, DenizBank AG, DenizBank Moskova, Intertech ve AKK’yı da kapsayan işbirliği çerçevesinde, Bersay, tüm bu kuruluşlara iletişim danışmanlığı hizmeti sunacak.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen bankaları arasında yer alan DenizBank, iştirakleriyle birlikte, bireysel ve kurumsal tüm müşterilere, ihtiyaç duyabilecekleri her türlü finansal hizmeti sunabilen bir Finansal Hizmetler Grubu şeklinde faaliyet gösteriyor.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun lokomotif şirketi durumundaki DenizBank, 1997 yılında blok özelleştirme yoluyla Zorlu Holding tarafından satın alındı. Kısa zamanda hızlı bir gelişme gösteren banka, profesyonel yönetimi ve kurumsal performansı sayesinde kriz döneminde oldukça başarılı sınav verdi ve bu dönemden sektördeki konumunu daha da güçlendirerek çıktı. DenizBank halen 3 milyar doları aşkın aktif büyüklüğü ve Türkiye geneline yayılmış 170 şubesiyle müşterilerine hizmet sunuyor.

1990 yılından beri iletişim sektöründe hizmet veren Bersay İletişim Danışmanlığı’nın hizmet verdiği diğer şirketler şunlar: Abbate, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD), Bosch Türkiye Otomotiv Grubu, Corporate&Public Strategy Advisory Group (CPS), Derimod, Garanti Sigorta, Garanti Emeklilik, Havaş, İGDAŞ, İş Yatırım, Merkez Yayıncılık, Nestle, Otokar, Park Grubu, Sodexho, Tansaş, Tekofaks Panasonic, Thames Water, Tofaş, Vestel Şirketler Grubu, Zorlu Holding ve Zorlu Tekstil yer alıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>