>

KÜLTÜR-SANAT

Zayıflamanın Tadı Hiçbir Yemekte Yok!

Pika Yayın’dan zayıflama yolunda motivasyon kaynağınız olacak bir kitap…
 
   
 
 
     

Aşk Benim Hamurumda Var ve Menümüzde Aşk Var kitaplarının yazarı Melekber Deniz bu kez okurlarla diyetisyen kimliğiyle buluşuyor. Hayatınıza kolaylıkla uyarlayabileceğiniz, listedeki malzemeleri bulmak için market market gezmek zorunda kalmayacağınız, sürdürülebilir bir sağlıklı beslenme alışkanlığı için rehber niteliğinde olan Zayıflamanın Tadı Hiçbir Yemekte Yok, Pika Yayın etiketiyle 27 Mayıs tarihinde raflarda yerini alacak.

Aşk Benim Hamurumda Var ve Menümüzde Aşk Var kitaplarının yazarı Melekber Deniz, bu kez diyetisyen kimliği ile kaleme aldığı Zayıflamanın Tadı Hiçbir Yemekte Yok kitabı ile okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Son zamanlarda daha sık pazartesi başlayacak diyet planları yapıyor, yediklerinizin kalorisini hesaplamaya çalışarak zihninizde bir egzersiz takvimi oluşturuyor ancak yoğun iş hayatı, gündelik telaşlar derken bir türlü planlarınıza sadık kalamıyorsanız bu kitap tam size göre!

Diyetisyen Melekber Deniz, on bir yılın birikimiyle hayatınıza kolaylıkla uyarlayabileceğiniz, listedeki malzemeleri bulmak için market market gezmek zorunda kalmayacağınız, sürdürülebilir bir sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmanın çok da ulaşılmaz olmadığını anlatıyor.

İster kilo verme motivasyonunu bir türlü bulamıyor ister defalarca denemiş ama hep bir noktada vazgeçmiş olun, ister “şekeri bir bıraksam gerisi gelecek” diyenlerden ister hamile veya emziren anne olun, ister kilo vermenizi zorlaştıracak sağlık problemleriniz olsun bu kitap size sağlıklı beslenme yolunda rehberlik edecek ve yolunuza ışık tutacak.

“Belki de yıllardır diyet yapıyorsunuz, denemediğiniz liste kalmadı, gittiğiniz bilmem kaçıncı diyetisyenin odasına girdiğinizde ‘makus kaderinizin tekrar edeceğini’ düşünüyorsunuz ancak her tecrübe farklıdır; bu kitap da sizin yeni yol arkadaşınız ve motivasyon kaynağınız olacak.”

Zayıflamanın Tadı Hiçbir Yemekte Yok, Pika Yayın etiketiyle 27 Mayıs tarihinde raflarda olacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>