>

DİĞER HABERLER

Kaya'yı rahatlatan rapor: Darp yok 

Tecavüz iddiası ile zor günler geçiren Kaya Çilingiroğlu, hastaneden gelen raporla rahatladı. Şişli Etfal Hastanesi'nin raporunda Reyhan Gökdeniz'in vücudunda darp izi bulunmadığı belirtildi.
 
   
 
 
     
Q-Jazz Bar'ın dansçı kızlarından Reyhan Gökdeniz'in ‘‘Bana zorla tecavüz etti’’ suçlamasıyla savcılığa şikayet ettiği Kaya Çilingiroğlu hakkında başlatılan soruşturma sonuç aşamasına geldi.

Şikayetinin ardından gönderildiği Şişli Etfal Hastanesi'nde kontrolden geçirilen Gökdeniz ile ilgili hazırlanarak savcılığa gönderilen raporda herhangi bir darp ve cebir izine rastlanmadığı kaydedildi.

Elde edilen raporda savcılıkta ‘‘karşılıklı rıza ile ilişkiye girdik’’ diyen Çilingiroğlu'nun ifadesini doğruluyor. Raporda ayrıca, Gökdeniz'in yatak odasından alınan çarşaf ve diğer numunelerde sperm hücresine rastlanmadığı da kaydedildi. Savcının, Kaya Çilingiroğlu'nun dosyası hakkında nasıl bir işlem yapacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

TELEVOLE’DEKİ İDDİALAR

Reyhan Gökdeniz'in reklam peşinde olduğunu söyleyen ve bunu ispatlamak için harekete geçen Çilingiroğlu, önceki akşam ‘Televole’de ekrana gelen haberle derin bir nefes aldı. Televole'deki haberde Gökdeniz'in; Beyaz, Cem Yılmaz ve Hakan Ural'a da benzer komplolar yapmaya çalıştığı iddia ediliyordu. Bunu görünce mutlu olan Kaya Çilingiroğlu, kayınvalidesi Emral Avşar'ı arayarak, ‘‘Televole'yi izleyin ve görün’’ dedi. Hülya Avşar buna sinirlenerek ‘‘Saçma sapan konuşuyor’’ dedi.

HİÇBİRİNİ TANIMIYORUM

Reyhan Gökdeniz Televole’ye kendisi hakkında açıklamalar yapan eski ev arkadaşı Emine Ünlü'yü mahkemeye vereceğini söyledi. Gökdeniz, ‘‘Bu kızın ciddi sağlık sorunu var. Ben Cem Yılmaz'ı ve Beyaz'ı hiç tanımam. Bana iftira atıyor’’ diye konuştu. Hakan Ural'ı da tanımadığını söyleyen Gökdeniz, ‘‘Köşeye sıkışan Kaya Bey, en yakın dostu Hakan Ural'la bana komplo kuruyor’’ dedi. Beyaz Show'un başarılı sunucusu Beyazıt Öztürk de, Reyhan Gökdeniz'i tanımadığını söyledi. Onu hiç görmediğini ve aralarında böyle bir olay yaşanmadığını belirten Beyaz, ‘‘Benim üzerimden prim yapıyorlar’’ dedi.

PARA İÇİN HER ŞEYİ YAPAR

Bir haber kaynağına göre Reyhan Gökdeniz'in 3 yıl önce Adana'da çalıştığı yerel televizyonlarda uygunsuz davranışlarından dolayı kovulduğu ortaya çıktı. Tempo TV ve Küpeli TV'de VJ'lik yapan Reyhan Gökdeniz'in, lüks düşkünü olduğunu söyleyen eski mesai arkadaşları, yaşantısı ile kazancının aynı paralellikte olmadığını, sohbetlerde ‘‘Şöhret olmak ve çok para kazanmak için her yolu denerim’’ dediğini iddia etti.

Hülya: Evleri ayırdık

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun evliliğinde tecavüz suçlamasıyla iyice gerilen ipler, dün tamamen koptu. Hülya Avşar, yaptığı yazılı açıklamada, Kaya ile evlerini ayırdıklarını söyledi. Avşar şöyle dedi: ‘‘Eşim Kaya Çilingiroğlu ile ayrı yaşamaya karar verdik. Kendisi dün geceden (önceki gece) itibaren evden ayrılmıştır, ancak elbette zaman zaman bu eve de girip çıkacaktır. Bundan herhangi bir sonuç çıkarılmamasını, yanlış yorumlar yapılmamasını rica ederim. Bir süre içinde kesin kararımızı vermeye çalışacağız ve bu nihai karara kadar ayrı kalacağız.’’

Avşar, boşanma konusunda henüz kesin bir karar almadıklarını bildirdi. Kayınvalidesi Gülümser Çilingiroğlu’nu çok seven Avşar'ın onu üzmek istemediği belirtiliyor. 
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>