>

BURÇLAR

Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor?

Duygusal zekamızın kuvvetli ve sezgilerimizin güçlü olacağı bir hafta..
 
   
 
 
     

Yeni Ay’ın etkileri devam ederken Merkür’ün Terazi burcunda seyrediyor olmasını avantaja çevirebileceğimiz bir haftaya başladık.” diyen Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 21 Eylül haftasında 12 burcun hangi önlemleri almaları gerektiğini ve onları nelerin beklediğini açıkladı.

Haftanın ilk gününde olaylara daha yüzeysel bakabilmeyi deneyimleyerek +1 tecrübe kazanarak başlayabiliriz. Elimize geçen fırsatları daha rahat değerlendireceğimiz bolluk ve bereket kapılarımızın nerelerden geleceğini kavrayabileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Otorite figürleri ile güç savaşlarına girmek yerine daha uzlaşmacı bir tutum içerisine yerleşmek isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde 15:30 itibari ile Güneş Terazi burcunda


Haritalarımızda Terazi burcu nerede ise o ev konularına idrakimiz çekilecek. Kendimizden çok karşımızdakini düşündüğümüz ve kendimizi feda edebileceğimiz konular deneyimleyebiliriz. “İYİ Kİ DOĞDUNUZ TERAZİ BURÇLARI!”

Hafta ortalarında daha özgürlükçü tavırlarla karşı karşıya kalabiliriz

Karşı tarafın hislerini göz ardı edip sonuçlarını düşünmeden kurulan cümlelere şahitlik edebiliriz. Partnerimizle olan ilişkimizde uyumu ve ilgiyi yakalamak için daha neşeli aktiviteler içerisinde bulunmak faydalı olabilir. İlişkilerimizde daha esnek bir tutum içerisinde olmak bugüne özel bir tutum olabilir. Kendi kişisel zevklerimiz ve aktivitelerimizle meşgul olmak isteyebiliriz. Ticari konularda ya da ilişkilerimizde kendi çıkarlarımızı ön planda tutmak yersiz polemiklere sebebiyet verebilir. Önceliğimiz agresyon yaratmadan güçlü bir şekilde ne istediğimizi ifade edebilmeyi tecrübe etmeliyiz.

Perşembe günü Ay’ın Oğlak burcuna geçişi ile kaygı ve korkular geliştirebiliriz

Karar almakta zorlanabiliriz. Özellikle kesinleşen Merkür Mars karesi bizlere zorlu dakikalar yaşatabilir. Özde yapısal anlamda kendimizi feda ettiğimizi düşündüğümüz konularda kendimizle yüzleşmeden atacağımız her adım riskli olabilir. Marsın Retro olması ve Koç burcundaki etkisinin gölge yönlerini aktive etmek kalıcı ve kırıcı problemlere vesile olabilir. Ortada bir problem varsa dengede kalabilmeli ve “ağzımızdan çıkanı kul bilir kalbimizden geçeni Allah” deyip geçebilmeliyiz.

Cuma, Cumartesi ve Pazar ise kendimize güven duyduğumuz bir hafta sonu deneyimleyeceğiz

Aşırıya kaçmadan, şartlarımızı zorlamadan hareket etmeyi deneyimlemeli ve “dediğim dedik” tutumunu üstlenmemeye önem ve özen göstermeliyiz. Hafta sonu içe kapanma enerjisi yansıtabilir, kaygı ve korkularımızı tetikleyecek ortamlardan uzak durmaya da ayrıca önem ve özen gösterebiliriz.


 

Etiketler: Burç, Astroloji, Güneş, Ay
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>