>

DİĞER HABERLER

Depend’in Yeni Marka Yüzü Sumru Yavrucuk Oldu

Başarılı kariyeri ve aldığı sayısız ödüller ile adından söz ettiren Sumru Yavrucuk; Depend’in yeni marka yüzü oldu.
 
   
 
 
     

Depend’in ilk Türk marka yüzü olma özelliğini de taşıyan Sumru Yavrucuk, bu işbirliği kapsamında yetişkinleri istemsiz idrar kaçırma ile ilgili bilinçlendirerek, aktif yaşamın anahtarını sunuyor.

Depend’in yeni marka yüzü Sumru Yavrucuk: “Hemen hemen hepimiz bazı rahatsızlıklarımızı ifade etmekten çekinir ve en yakınlarımız ile dahi paylaşmak istemeyiz. İstemsiz idrar kaçırma da söylemek istemediğimiz ve sadece kendimize sakladığımız konular arasında yer alır. Kişilerin her türlü şikâyetlerini paylaşarak, çözüm yollarını araştırmaları gerektiğine inanıyorum. Ancak istemsiz idrar kaçırmanın bir tabu olduğunu düşünüyorum. Yetişkinler sosyokültürel nedenlerle kendilerini ifade etmekte zorlanıyorlar. Bununla birlikte orta yaş ve üzerindeki birçok kişi istemsiz idrar kaçırma nedeniyle özgürce hareket edemiyor, günlük yaşamındaki aktiviteleri azaltıyor, hatta eve bağımlı hale geliyor. Oysa aktif yaşam ve fiziksel aktiviteler; sağlıklı ve mutlu bir yaşam için çok önemli ve değerlidir. Her yaşta aktif bir yaşam sürdürmenin gerekliliğine inanan biri olarak Depend ile yollarımız kesişti ve bu durumu yetişkinlerin hayatında kısıtlayıcı bir etken olmaktan çıkarmak için bir araya geldik. “Dünya’da ve Türkiye’de yetişkinlerin büyük bir kısmında görülen istemsiz idrar kaçırma durumuna karşı bu konuda lider olan bir markanın yanında yer alarak topluma fayda sağlayabilmek benim için çok anlamlı. Bu anlamda, “Depend ile hayatın keyfini çıkar” projesini bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyor ve çok önemsiyorum” dedi.

Depend’in Pazarlama Direktörü Emre Kurtoğlu ise: “Kimberly-Clark olarak inovasyonun bizler için oldukça önemli olduğunu belirtebiliriz. Bu anlamda 40 yaş üstü her 3 kadından birinde görülen ve Türkiye’de yaklaşık 5 milyon kişinin yaşadığı istemsiz idrar kaçırmaya yönelik çözümler sunabilmek için Sumru Yavrucuk ile bir araya geldik. Bugün dünyada yetişkin nüfusun üçte biri istemsiz idrar kaçırma durumu yaşarken, gelecek yıllarda yetişkin nüfusun artması ile bearber, çok daha fazla kişi bu durum ile karşı karşıya kalacak. İstemsiz idrar kaçırma çok sık görülse de, kişiler şikâyetlerini ifade etmekte çekinirler. İdrar kaçırmaya karşı alabileceklerini önlemleri de bilmedikleri için genellikle sosyal hayatlarından vazgeçmek durumunda kalırlar. Bu anlamda Depend ile rahatlık ve konfor ile birlikte aktif yaşamın da anahtarını sunuyoruz. Kadın ve erkeklerin anatomisine uygun olarak tasarlanmış iki farklı seçeneği olan Depend Emici Külotlar, elastik bel bölgesi ile vücuda tam olarak uyum sağlar. İç çamaşırı gibi giyilebilir, özel emici bölgeleri ile uzun süreli koruma sağlarken, yumuşacık tekstil dış yüzeyi sayesinde çamaşır hissi verir, vücuda nefes aldırır ve ıslaklık hissettirmez. Yan kısımlarından yırtarak rahatça çıkarılabilen Depend Emici Külotlar, giysilerin altından da belli olmaz. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz SGK geri ödeme kapsamındadır. Kimberly Clark olarak bu kampanya ile hedefimiz, istemsiz idrar kaçırma durumuyla karşılaşan kişileri doğru ürünle buluşturarak hayatlarını kısıtlamadan, dilediklerince özgür yaşamaya teşvik etmek.” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>