>

DİĞER HABERLER

Dijitalde Lipton’la Kendini Sevdiklerine Aç!

Lipton’dan Türkiye’de bir ilk: İzledikten sonra kendini imha eden videolar!
 
   
 
 
     

Lipton, Güneşi Beklerken’in yıldızları Kerem Bürsin ve Hande Doğandemir’le Türkiye’de ilk kez uygulanan benzersiz bir dijital projeye imza atıyor. Dijital uygulamada, kullanıcıların mesajlarını birbirine ileten elçi rolüyle yer alan oyuncular, kullanıcılarla etkileşime geçiyor. Videoların en önemli özelliğiyse izlendikten sonra kendini imha etmesi!

Gençliğe hitap eden tarzı ve tadıyla onlarla her platformda iç içe olan Lipton, yine gençlerin sevdiği iki ünlü isimle özel bir dijital uygulama başlattı. Lipton’un reklam filminde de yer verdiği “şans öpücüğü” kurgusuyla ilerleyen uygulamada, Güneşi Beklerken dizisinin iki yıldızı Kerem ve Zeynep, kullanıcıların sevdiklerine göndermek istedikleri mesajları taşıyan birer elçi rolüyle yer alıyorlar.

Lipton’un 2014 yılına damga vuracak benzersiz dijital uygulaması, kullanıcılara “kendini aç” diyerek istedikleri tüm mesajları diledikleri kişiye Kerem ve Zeynep aracılığıyla ulaştırıyor. Uygulamanın en dikkat çeken yanı ise Kerem ve Zeynep’in kullanıcılarla iletişime geçtikten sonra hazırlanan videoların, gönderilen kişi tarafından izlendikten sonra kendi kendini imha etmesi. Bu farklı özellikleriyle, uygulama Türkiye’de bir ilk.

Mayıs sonuna kadar online olacak uygulamada, www.sansopucugu.com adresinden mail adresleri ya da Facebook hesaplarıyla “Lipton Şans Öpücüğü” platformuna giriş yapan tüm kullanıcılar ekranda çıkan yönlendirmeleri izleyerek videolarını oluşturuyor ve belirledikleri içerikle oluşan özel videoyu izleyerek iletmek istedikleri kişiye gönderebiliyorlar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>