>

MAGAZİN

Durmadan çalacaklar, rekoru kıracaklar!

Duracell, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor!.. Duracell Müzik Maratonu, elektronik dans müziğinin Türkiye’deki en ünlü isimlerini buluşturuyor.
 
   
 
 
     
Duracell müzik maratonu’yla parti zamanı!

Duracell, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor!.. Duracell Müzik Maratonu, elektronik dans müziğinin Türkiye’deki en ünlü isimleri DJ Tarkan, Murat Uncuoğlu ve Bee Gee’nin üç farklı şehirde, aynı anda sergileyecekleri 10 saatlik performanslarıyla bir rekor denemesine sahne oluyor...

Duracell, elektronik müzik meraklılarını Duracell Müzik Maratonu’yla buluşturacak. Türkiye’de bir ilk olan Duracell Müzik Maratonu, elektronik dans müziğinin Türkiye’deki üç başarılı ismi; DJ Tarkan, Murat Uncuoğlu ve Bee Gee’nin muhteşem performanslarıyla gerçekleşecek 10 saatlik rekor denemelerine sahne olacak.


Müzik meraklılarına eğlenceli saatler vaat eden Duracell Müzik Maratonu’nun 1 Ekim 2005 Cumartesi günü gerçekleşecek rekor denemesi kapsamında, Bee Gee İstanbul’da Balans’ta, Murat Uncuoğlu Ankara’da Saklıkent’te ve DJ Tarkan İzmir’de 33’te 10 saatlik aralıksız performanslarıyla hayranlarını büyüleyecekler.

Duracell Müzik Maratonu kazandırıyor!

10 kata kadar daha uzun ömürlü* Duracell pillerinin paketleri arkasında yer alan şifre ile www.duracell.com/tr’deki katılım formunu dolduran ya da 0 532 752 3110’a kısa mesaj gönderenlerden, her parti için ilk 334 şanslı kişi Duracell’in davetlisi olarak bu görkemli etkinliğe katılacak. Diğer müzik tutkunları, Duracell Müzik Maratonu’nun biletlerini Biletix’ten de temin edebilecekler.

Bu kadarla da bitmiyor. Duracell paketlerindeki şifreyi yollayanlar arasında yapılacak çekilişle 10 kişi DJ seti, 100 kişi i-pod shuffle, 1000 kişi de Duracell Müzik Maratonu t-shirt’ü kazanacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>