>

GÜZELLİK

Moda da VERSUS, Vücutta VERSUS....

Gece klüpleri, lounge barlar, disco, rave ve after hour partilerinin saati....Aynı zamanda tutku dolu, ateşli buluşmalar için....
 
   
 
 
     
Time for pleasure

Yaban mersini ve kayısı bazlı şehvetli ve şımartıcı bir seri.Yaban mersini kan damarlarını koruyup yaşlanmayı geciktirici, mükemmel biyoflavenoid kaynağı olup, uykusuz geçirilen saatlerin verdiği zararı önleyen mükemmel bir içeriktir.

Kayısı güzel bir cilt için gerekli olan A,B1,B2,B5,PP ve C vitaminleri bakımından zengin, aynı zamanda şeker ve mineral kaynağıdır.

Time for pleasure eau de toilette

Yaban çileği, yaban mersininden oluşan tatlı ve iştah açıcı kokteyl, orta notalarda şeftali ve kayısının kadifemsiliği, vanilya ve misk'in şehvetli aroması.

Pleasure body wash

Satenimsi bir dokunuş için aloe vera içerikli besleyici ve süper nemlendirici krem temizleyici.

Whipped nourishing body cream

Vücut tarafından çabucak emilebilinen dokusu, pirinç ve badem yağı içerikleri ile cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur.Kayısı ve yaban mersininin güçlü bileşimi sayesinde yaşlılık etkilerinin oluşması ile mücadele eder.

Multivitamin hydrating face gel

En hasaas cilt tipleri için bile ideal, cilt üzerinde çok hafif fakat uzun süreli nemlendirici film tabaka oluşturan nemlendirici jel.A ve E vitaminleri yaşlılık etkilerini geciktirir.

Moisturizing body oil

Saten yumuşaklığına ve esnek bir cilt için bileşiminde ağırlıklı olarak aloe vera yağı bulunur.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>