>

MODA - STİL

İstanbul’un yeni yaşam merkezi...

Modern tasarımı ve yepyeni markaları ile yediden yetmişe herkesin zevkine hitap eden Boyner Maslak Mağazası, dinamizmin, enerjinin, canlılığın ve gençliğin buluşma noktası…
 
   
 
 
     
Modern tasarımı ve yepyeni markaları ile 1 Ekim tarihinde hizmete giren Maslak Boyner Mağazası'nda bir davet düzenlendi.Boyner Holding Murahhas Azası Cem Boyner, Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner ve Boyner Mağazaları Genel Müdürü Aslı Karadeniz'in ev sahipliğinde gerçekleşen davete iş ve basın dünyasının önde gelen isimleri katıldı.Konukları kapıda karşılayan Cem Boyner, konuklar ile tek tek ilgilenerek mağazayı gezdirdi.

Davete katılan birkaç isim :
Ayten-Osman Boyner, Mustafa-Caroline Koç, Oya-Bülent Eczacıbaşı, Zeynep-Metin Fadıllıoğlu, Vuslat Doğan-Ali Sabancı, Güler Sabancı, Arzuhan-Mehmet Ali Yalçındağ, Bettina-Cem Hakko, Alev-Halis Komili, Turgay Ciner, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök

---------------------------------------------------------------------------

İstanbul’un yeni yaşam merkezi: Boyner Maslak

“Yaşam merkezi” anlayışıyla tasarlanan Boyner Maslak Mağazası 1 Ekim 2004 itibariyle hizmete girdi.

Mağaza içinde hizmet veren Hair Planet, Body Shop, Stork’s, Starbuck’s, Uzelli Müzik ve Kitabevi, Genpa ve Hot&Crusty ile Maslak Boyner Mağazası; keyifli alışverişin yeni adresi.

Hair Planet kadınlara, üstün servis kalitesi ile kuaför, solarium, cilt bakımı, selülit tedavisi, epilasyon ve profesyonel makyaj hizmetleri veriyor.

Boyner Maslak bir ilki daha gerçekleştirerek, müşterilerini, Body Shop ile buluşturuyor. Boyner Body Shop, zincirin Türkiye’de kendi mağazaları dışında hizmet verdiği ilk yer. Body Shop’da kozmetik ve cilt bakım ürünleri, Boyner müşterilerine doğal güzelliğin formülünü sunuyor.Ürünlerinde ince zevki gözeten Maslak Boyner Mağazası, pırlanta ve değerli taşlardan yapılmış mücevherlerin ihtişamını, Stork’s güvencesiyle, mağazanın üst katında sergiliyor.

Mağazanın girişinde müşterileri karşılayan Starbuck’s, lezzetli kahve ve kurabiye çeşitleri ile keyifli bir dinlenme noktası olurken, Uzelli Müzik ve Kitabevi’nden alınmış bir kitap ya da CD de kahve zevkine eşlik ediyor.

En son teknoloji ile üretilmiş olan telefon çeşitleri ve aksesuarlarıyla mağazanın giriş katında yer alan Genpa, Boyner müşterilerine iletişim dünyasının kapılarını açıyor.

Tatlı bir yorgunlukla sona eren alışveriş keyfi, mağazanın üst katında yer alan Hot&Crusty’de yenen yemeğin tadıyla birleştiğinde Boyner Maslak Mağazası’ndan alışveriş yapmak bir alışkanlığa dönüşüyor.

Mağaza dışındaki bulunan müşteri otoparkında, Valet Parking hizmeti ile Boyner müşterileri araçlarını güvenle emanet etme fırsatı buluyor.

YERLİ VE YABANCI MARKALARLA BOYNER MASLAK

Kadın, erkek, genç aktif spor, çocuk, ayakkabı - çanta, ev ve kozmetik olmak üzere yedi farklı kategoride hizmet veren Boyner Maslak’ta, Boyner özel markalarının yanı sıra ithal ve yerli birçok seçkin marka bir arada bulunuyor.

Yeni sezon ile birlikte Boyner koleksiyonuna eklenen ithal ve yerli markalar arasında yer alan, büyük beden kadın giyimde B&CO. ve Elena Miro; kadın giyimde Via Silk&Cashmere, Bessini, Zeta Evviva, Sandro Ferrone, Dream, Ysatis; kozmetikte Bourjois; Genç Aktif Spor giyimde Calvin Klein Jeans, Diadora, Murphy NYE; ayakkabı, çanta ve aksesuar reyonlarında Portomoro, Chantal, Giorgia, David Jones, Fiocco, Yargıcı Accesories Boyner müşterileri ile buluşmayı bekliyor.

DEKORASYONU İLE BOYNER MASLAK

Boyner Maslak Mağazası, Mustafa Toner ve ekibi tarafından gerçekleştirilen modern dekorasyonu ve mağazacılıktaki son trendleri içeren tasarımıyla toplam 7.650 m²’lik alanda müşterileri ile buluşuyor. Modern mimarinin tüm ögeleri, minimalist bir anlayışla sıcak ve fonksiyonel bir biçimde yer alıyor. Farklı renk, doku ve görsel malzemelerle tasarlanmış reyonlarda, farklı yaşam biçimlerini temsil eden bir sunum anlayışı hakim.

Boyner Maslak Mağazası’nın dekorasyonunda ana temayı oluşturan ışık ve renkler değişik biçimlerde kullanılıyor. Mağaza içinde yer alan taş mankenler, ifadeli duruş ve farklı kompozisyonlarla mağaza içi görselliği tamamlıyorlar. Kurumsal renklerin yanı sıra yaklaşık 10 canlı renk mağazanın geneline yayılıyor.

Yapısal unsur olmaktan çıkarılan kolonlar, mozaik, dokuma kağıt ve renk kullanımı ile mağazada etkili ve dinamik dekoratif unsurlar olarak kendilerini gösteriyor.

Klasik department store anlayışından uzak, butik bir konseptte kullanılan aydınlatma, mağazanın ferahlığını arttırıyor.

Boyner Maslak Mağazası içinde yer alan oturma bölümleri, müşterilere, alışveriş sırasında, dinlenme fırsatı veriyor. Aydınlık, serin ve renkli olarak tasarlanan prova kabinleri ise müşterilerin içinde rahat hareket edebilmelerini sağlıyor.

İlk yapıldığı yıllardan bu yana binanın dış cephesinde bulunan ve arka planda kalan, seramik sanatçısı Jale Yılmabaşar’ın özgün eseri, yeni mimaride ön plana çıkarılıyor. Mağazanın ön cephesinde önemli bir etkisi bulunan eserdeki renk ve çizgiler, stilize edilerek mağaza içine yürüme yolu olarak taşınıyor.

Jean reyonunda ahşabın sıcaklığı ve trendy renklerin canlılığı birleştiriliyor. Gençliğin dinamizmini yansıtan tematik görsel düzenlemelerle artan sunum zenginliği dikkatleri çekiyor.

Zemin kaplamasından, standlarına, renklerinden oyuncaklarına kadar özel olarak tasarlanan çocuk oyun alanında eğlenceli bir dünya çocukları bekliyor.

Tasarlanan özel kabin, asansör ve giriş çıkış rampaları ile engelli müşterilere, mağaza içinde rahat hareket etme imkanı sunuluyor.

Alışveriş sırasında rahat etmek isteyen müşteriler, ellerindeki ya da üzerindeki eşyaları, mağaza girişinde bulunan emanet dolaplarına bırakabiliyorlar.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>