>

AŞK - CİNSELLİK

Doğru diyetle kolay orgazm

Doğru ve zamanında uygulanan diyet, sadece zayıflatmakla kalmıyor, aynı zamanda kadınların daha kolay orgazm olmasını da sağlıyor.
 
   
 
 
     
Bu cümle, ABD’li Marena Lindberg’in ''The Orgasmus Diet'' adlı kitabından alıntı... ‘Orgazm diyeti’ yapan kadınların cinsel doyuma daha kolay ulaştığını açıklayan Lindberg, kitabında, kadınların daha kolay orgazm olmasını sağlayacak diyet formülünü de veriyor ve uyarıyor: ''Diyet süresince cinsel isteksizliğe yol açabilecek beyaz şeker, kahve, tütün ve soya ürünlerinden kaçınılmalı.

İşte Lindberg’in ‘orgazm diyeti’

Normal vücut yapısına sahip olan kadınlar, günde bir kapsül balık yağı yutmalı. İkinci hafta iki, üçüncü hafta üç kapsül alınmalı. Artırıma altı kapsüle ulaşıncaya kadar devam edilmeli. İri vücutlu kadınlar, kapsül miktarını 11’e kadar çıkarabilir. Ayrıca günde 15 gram siyah çikolata tüketilmeli. Çikolata, mutluluk hormonu serotonin salgılanmasını sağlıyor. Genel sağlık için multivitamin, magnezyum, demir, çinko gibi kapsüller de alınmalı.

Solaklık geni bulundu

İngiliz bilim adamları, solak olma ihtimalini artıran bir gen tespit etti. Oxford Üniversitesi’nin araştırmasına göre, LRRTM1 geni, beynin hangi bölgesinin konuşma ve duygulanma gibi belirli fonksiyonlar üzerinde etkili olacağını belirliyor. Araştırmacılara göre, söz konusu gen, şizofreni gibi akıl hastalıklarına yakalanma riskini de artırıyor olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>