>

AŞK - CİNSELLİK

Elinizden Kaçırmayın, Üzülürsünüz

Sonunda büyük aşkınızla evlendiniz, sonsuza kadar onun yanınızda olacağını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz!...
 
   
 
 
     

Sonunda büyük aşkınızla evlendiniz ve artık sonsuza kadar onun yanınızda olacağını, onu asla kaybetmeyeceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz çünkü aşkın garantisi yoktur…

ONU ELİNİZDEN KAÇIRMAMAK İÇİN;

TAKDİR ETMEYİ BİLİN:


Eşinizin yaptığı işler için her zaman teşekkür ediyor olabilirsiniz örneğin çöpü attığında ya da sofrayı toplamanıza yardım ettiğinde. Fakat yaptığı bu günlük işler her gün yapılması gereken işler olduğu için teşekkürünüz çok fazla anlam ifade etmeyebilir.

YÖNETİCİ OLMAKTAN VAZGEÇİN:

Evliliklerde yaşanan sorunlardan biri de kadının her zaman yönetici konumunda olmasıdır. Ev işlerinin organizasyonu, çocukların bakımı gibi sorumluluklar üzerinizde olabilir fakat sürekli olarak elinizde toz beziyle dolaşmak yerine kendinize de biraz zaman ayırmalısınız. Böylece kendinize ayıracağınız zamanda eşinizle ilgilenebilir ona iş bölümü için direktifler vermek yerine romantik bir yemek yiyerek vaktinizi daha mutlu geçirebilirsiniz.

ONU SEVDİĞİNİZİ UNUTMAYIN:

Her gününüzü sanki son gününüzmüş gibi yaşayarak eşinizi ne kadar sevdiğinizi her fırsatta belli edin.

BUGÜN ONA SARILDINIZ MI?:

Eşinize olan sevginizi göstermek için el ele tutuşmaktan ya da ona sarılmaktan çekinmeyin. Özel bin an olması gerekmiyor içinizden geldiğinde ona küçük dokunuşlarla sevginizi ifade edebilirsiniz. Erkekler için dokunulmak seni seviyorum cümlesini duymaktan çok daha anlamlıdır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>