>

DİĞER HABERLER

Dünyanın en önemli moda portalında ilk türk markası; Tween

Tekstil ve moda dünyasının dünyadaki en önemli ve en çok takip edilen moda portalı www.wgsn.com; Tween Sonbahar Kış 2005 koleksiyonlarına geniş yer ayırdı.
 
   
 
 
     
DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MODA PORTALINDA İLK TÜRK MARKASI; TWEEN

Tekstil ve moda dünyasının dünyadaki en önemli ve en çok takip edilen moda portalı www.wgsn.com; Tween Sonbahar Kış 2005 koleksiyonlarına
geniş yer ayırdı.


Tween’in dünya modasının en ünlü markaları arasına girmeye aday olduğunu vurgulayan bu özel haberde, 2005 Sonbahar Kış ve 2004 – 2005 İlkbahar Yaz Tween koleksiyonları ile ilgili pek çok görsel ve bilgi sunuldu.

Tom Ford, Giorgio Armani gibi dünyaca ünlü designerların da üyesi olduğu, 40.000 üyesi ile yılda 10.000 pound ödeyerek takip edilebilen bu dünyaca ünlü websitesinde; modayı sürükleyen tasarımcılara, markalara, gelecek seninin moda akımlarının yanı sıra dünya modasındaki son gelişmelere, en önemli fuarlara ve defilelere kadar moda dünyasının en son bilgileri sunuluyor. Dünya modasını yakından takip eden trendsetterların övgü ile bahsettikleri sitede; ayrıca trend analizlerine, Pazar araştırmalarına ve sektörle ilgili daha pek çok bilgiye yer veriliyor.

Sadece dünya modasındaki top markaların yer alabildiği websitesi, Tween'e 2005 Sonbahar Kış koleksiyonuyla geniş bir yer ayırdı. Tween böylece yine bir ilki gerçekleştirerek herkesin hayalini kurduğu bu önemli moda portalında yer alan ilk Türk markası olma gururunu yaşıyor. wgsn.com adresinde Prada’dan Dolce Gabanna’ya, Yves Saint Lauren'den, Gucci'ye, Armani'den Versace'ye pek çok dünya devindeki son gelişmelere ve moda haftalarına yer ayrılmış.

ORKA Group uluslararası markaları Damat-Tween; Ocak ayından itibaren başta Almanya, Amerika olmak üzere katıldığı uluslar arası moda fuarları ile dünya moda takipçilerinin de beğenisini ve dikkatini çekmeye devam ediyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>