>

DİĞER HABERLER

EFES LIGHT Çeşme’de de Akşamüstlerine Damgasını Vuracak

Efes Light, sosyal yaşamı akşamüstlerine de taşıyarak, yeni haftaya tazelenmiş ve canlı başlamak isteyenleri buluşturduğu ve büyük ilgi gören Efes Light “Light’n Up” partilerini Çeşme’ye de taşıdı.
 
   
 
 
     
Efes Light, Çeşme’nin gözde plajlarından Caliante Beach Club’da Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Cumartesi günleri gerçekleşecek, eğlence, deniz ve Efes Light keyfinin birarada yaşanacağı Efes Light "Light'n Up @Caliante Beach Club" partileri ile Çeşme’de de akşamüstlerine damgasını vuracak.

Cumartesi günlerini keyifli bir ortamda güne özel canlı müzik performansı ve buz gibi Efes Light lezzeti ile geçirmek isteyen Çeşme’liler, keyif dolu bir Cumartesi akşamüstü alternatifi sunan Efes Light "Light'n Up @Caliante Beach Club" partilerinin ilki 29 Haziran 2003 Pazar günü Dream Drum & DJ David Şaboy perküsyon şovu ile başlayacak.

İlki 29 Haziran Pazar günü 17.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek Efes Light "Light'n Up @Caliante Beach Club" partisi, 5-12-19-26 Temmuz ve 2-9 Ağustos tarihlerinde de yinelenecek.

İçim rahatlığı veren yeni tadı ve şık ambalajı ile tercih edilen Efes Light "Light'n Up " partileri ve cafelerde sürdüreceği aktivitelerine yaz boyunca devam edecek.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>