>

DİĞER HABERLER

‘En Uzak’ Vadeye ‘En Düşük’ Faiz Oranı Vdf’de!

Audi, Citroën, DOD, Hyundai, Mitsubishi, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen araçlarda faiz oranlarını aşağıya çeken vdf, ikinci el araçlarda da yaşlara göre vadeleri uzattı.
 
   
 
 
     
Kişiye özel finansman olanakları yaratan vdf, Audi, Citroën, Hyundai, Mitsubishi, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen ve ikinci el araçlar için uzun vadede düşük faiz oranları içeren Özel Kredi Uygulamalarına başladı. vdf müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine, TL’de 48 aylık vade seçeneğini % 3,15 faiz oranı ile kullanıma sundu.

vdf’nin TL, EURO, USD ve Servis Kredisi’ndeki yeni baz faiz oranları ile Müşteri Mutluluğu Programı kapsamında uygulamaya başladığı baz faiz oranları şöyle:


KREDİ TİPİ : TL
VADE : 1 - 48 AY
BAZ FAİZ ORANI : %3,15
MÜŞTERİ MUTLULUĞU PROGRAMI : %2,95

KREDİ TİPİ : EURO VE USD
VADE : 1 - 48 AY
BAZ FAİZ ORANI : %0,85
MÜŞTERİ MUTLULUĞU PROGRAMI : %0,80

KREDİ TİPİ : SERVİS KREDİSİ
VADE : 3 - 12 AY
BAZ FAİZ ORANI : %3,35
MÜŞTERİ MUTLULUĞU PROGRAMI : %3,15

“Müşteri Mutluluğu Programı" daha önce herhangi bir marka için vdf'den kredi kullanan veya halen kredi ödemeleri devam eden (en az 3 taksit ödeme yapan) müşterileri kapsıyor. Klasik Kredi, Auto Credit, Servis Kredisi ve Kasko Kredisi ürünlerinden herhangi biri veya birkaçı için vdf'den tekrar kredi kullanmak istemeleri durumunda; kendilerine mevcut baz faiz oranı üzerinden TL kredilerinde 0,20; USD ve EURO kredilerinde 0,05 puanlık indirim uygulanıyor.

vdf ayrıca ikinci el araçların vadelerini de yaşlarına göre yeniden düzenledi. Buna göre 1 yaş için 48 ay; 2 yaş için 36 ay; 3, 4 ve 5 yaş için ise 24 aylık vadelerle, sıfır araç kredisinde olduğu gibi yine %3,15 faiz oranı üzerinden kredi kullanılabiliyor.

Daha fazla bilgi ve online kredi başvurusu için www.vdf.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>