>

DİĞER HABERLER

Erkek ASG geyiği

Geyiğin erkeği, kadını olmuyor. Hepimiz geyik yapıyoruz. Ve hoşlanıyoruz.
 
   
 
 
     
Üstelik her geyiğin içinde, bir tutam da olsa ciddiyet oluyor, yani geyikler bile insanı düşündürüyor.

İşe yarar yaramaz o ayrı. ASG : Arka Sayfa Güzeli geyiği..


AVUSTRALYA'DA REVAÇTA

Sydney'de öğrenciyim. Mayolu kadın fotoğrafları Türk gazetelerine oranla çok daha az burada. Yani kadın ASG'lere bizim gazeteler ne kadar yer veriyorsa, Avustralya'da da erkekler öyle. Erkek ASG'lere evet. (Ömer B.)

BİTİRİCİ BAKIŞLAR

Marcus Schenkenberg diyorum. Ralph Fiennes de olabilir. Ve David Boreanaz. Bu adamların bakışları bile bitiriyor insanı. Bitmeyi bekliyoruz! (Pınar)

GGİSK

Süper bir fikrim var: Bize güzel gelen insanların fotoğraflarını, bilgisayarımıza duvar kağıdı yapıyoruz ya, işte hepimiz onlardan birer tane yollayalım. Gazete de, bir ‘‘Günlük Güzel İnsan Seçme Komitesi’’ oluştursun. Biz de güzel erkek ve kadın fotoğraflarına bakıp titreyelim. (Pıtırcık K.)

ERKEK DESTEĞİ

E biraz şoktayım. Ben kadınları duygusal zannederdim, erkeklerin orasına burası bakmazlar sanırdım. Çünkü bir içim su kızların yanında o kadar şehir kırosu gördüm ki bugüne kadar. Demek yanılmışım. Bıraktığım şınav ve mekik çekme faaliyetlerine acilen geri döneyim bari. Sizi mi kıracağız, olsun erkek ASG'ler! (Ruhi B.)

FENA MI OLURDU

Bütün kliplerde, kanallarda erkeklerin hormonlarına hitap eden yarı çıplak kadınlar var. Peki bizim hormonlarımız? Evet, sayın kanal gazete sahipleri, hoş erkekler istiyoruz. Üstsüz bir Brat Pitt ya da George Clooney fena mı olurdu yani? (Ayperi O.)

EMİNEM VE TARKAN

İşte erkek ASG listem: 1) Brad Pitt 2) Tarkan 3) Eminem 4) Tiziano Ferro 5) Nicolas Cage. (Sezer)

PARA İSTEMEYİZ

Madem ki sen bize bir kıyak çektin, Travis'i yazdın, şimdi sıra bizde. Aklımıza gelen ASG erkekleri için senden herhangi bir ücret talep etmiyoruz: Joaquin Phoenix (ama kelle fotoğrafı olacak, gözleri bir ömre bedel, ama vücut sıfır.) Red Hot Chili Pepers'ten Anthony. Real Madrid'den Iker Casillast. Tenis'ten Marat Safin. Yüzmeden de Ian Thorpe. (Lerzan)

KADIN KALSIN

Bakın arkadaşlar, doğru bir işe kalkışmıyorsunuz. Eğer o gazetenin bir yerinde erkek ASG fotoğrafları çıkmaya başlarsa, Hürriyet'in erkek yöneticilerinin heteroseksüelliği sorgulanır benden söylemesi. ASG'ler kadındır, kadın kalacak! (Kemal)

BENİM İSİMLERİM

Benim aklıma gelenler: Marcus Shenkenberg, Brad Pitt, David Boreanaz ve Ryan Philippe. (Deniz)

JOHNNY NE DÜŞÜNÜYOR

Magnum reklamındaki Johnny'nin fotoğrafını basarsanız bizi ihya edersiniz. Bakın, isterseniz altına onun siyasal görüşlerini, Türkiye'nin AB'ye girmesi konusunda neler düşündüğünü filan da yazabilirsiniz. Yeter ki adamın fotoğrafı olsun! (Aybüke)

KAMU YARARI İÇİN

Bir kere erkek ASG, kamu yararı için şart. Bizimkiler kendilerini mukayese edecekleri birileri olmayınca havalara giriyorlar. Görsünler ve özensinler. Bir de mümkünse az yesinler ve spora gitsinler. (Jale)

FAYDALI ŞEYLER

Neden bütün faydalı şeyler erkekler için? Türklerden bir tek isim önerebiliyorum, Kıvanç Tatlıtuğ. Cosmopolitan'ın kasım sayısının erkek özel kısmının konuydu. Niye başka dergilerde böyle bölümler yok? (Zeynep S.)

DEPRESYON TEHLİKESİ

İsviçre'den yazıyorum. Travis'in fotoğrafları burada da bütün billboard'ları kaplamıştı. Ve İsviçreli erkekler bunalıma girdi. Eğer erkek ASG işine fazla sardırırsanız, Türk erkekleri de depresyona girecek, haberiniz olsun. (NZN)

KENAN VE KADİR İSTEMEM

Pek tanınmayan ve her yerde göremeyeceğimiz tipler olmalı. Kadir İnanır ya da Kenan İmirzalıoğlu'na hayır mesela. Niye gazetenizin kadınları bir kurul oluşturmuyor ve erkek ASG'leri seçmiyor? (Halide)

TOPTAN KALKSIN

Nedir bu saçmalık? Mümkünse ASG kavramını toptan kaldıralım. (Okay M.)
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>