>

DİĞER HABERLER

Estetikte Nicole Kidman burnu gözde

Kadınlar, Nicole Kidman’ın burnuna, Liv Tyler’ın dudaklarına, Jennifer Lopez’in yanaklarına, erkekler Ben Affleck’in burnuna, Brad Pitt’in gözlerine sahip olmak istiyor.
 
   
 
 
     
Internetteki “imdb” sitesinin haberine göre, Los Angeles’ta hizmet veren Beverly Hills Estetik Enstitüsü’nün anketi, Hollywood’un en kıskanılan “burnunun” Nicole Kidman’da olduğunu gösterdi.

Müşterilerin büyük çoğunluğu ankette Kidman’ın burnunu beğendiklerini dile getirirken, Oscarlı oyuncu Halle Berry’nin gözleri, Liv Tyler’ın dudakları güzel bulunuyor. Beverly Hills Estetik Enstitüsü’nün anketine göre, Angelina Jolie en güzel vücuda, Brad Pitt’in dizi oyuncusu eşi Jennifer Aniston en bakımlı saçlara, Michelle Pfeiffer pürüzsüz cilde, Latin aktris Salma Hayek ise en ideal çeneye sahip.
       
Sinema dünyasının gözde çifti Jennifer Lopez ile nişanlısı Ben Affleck, bu ankette de ön sıraları aldı. Lopez’in yanakları, Ben Affleck’in ise burnu ankete katılanların gözdesi oldu.
       
Estetik yaptırmak isteyenlerin aktör Brad Pitt’in burnunu, beyazperdenin “gladyatörü” Oscarlı aktör Russel Crowe’un çenesini ve Leonardo DiCaprio’nun yanaklarını örnek alarak onlara benzemeyi tercih ettikleri belirtildi.
       
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>