>

AŞK - CİNSELLİK

Sanal dünyada seks

Geleneksel ilişkilere dönüp baktığımızda onlar gerçekten de çok kolaymış. Bu tarz bir ilişki iki kişinin buluşup birbirlerinden hoşlanmalarıyla başlardı.
 
   
 
 
     
Duyguların ve cinsel isteğin ortaya çıkması, ilgi duyulan kişiyle karşı karşı gelmekle ya gelişir ya da gerçekleşirdi. İnsanlar bu kuvvetli duygularına kapılıp herşeyi göze bile alırlardı.
Ama artık bunların hepsi "bilgisayar devrimiyle" değişime uğramaya başladı. Bilgisayar, seksiz aşk maceralarına hem daha fazla imkan tanımakta hem de insanların ilgisini daha fazla çekmekte. Yeni dönemin yakınlığına sanal seks adı ile hitap edilmektedir. Artık bilgisayarlar sadece işimizi değil hayatımızın en özel noktasını da etkilemektedir. Bilgisayarlar halihazırda "aldatma" olaylarına farklı bir boyut katmış durumdalar. Dünyanın her bir köşesindeki kişilerle diyaloğu mümkün kılan bilgisayar, sanal seksin de gün geçtikçe daha yaygın olmasını sağlamaktadır. Sanal seks nasıl başlar? Elektronik dünyada iki insan birbirlerini ortak ilgi alanlarından dolayı bulurlar. Zaman geçtikte sanal arkadaşlıklarına farklı ilgi duymaya başlarlar ki çoğu zaman birbirlerini görmeden
bile. Seksiz sanal seks arkadaşlardan bir tanesinin diğerini yoklaması için ortaya attığı bir kaç kelimeyle başlayabilir. Karşı taraf da buna yatkın olduğunu gözterirse, iki kişi hararetli diyaloğa başlarlar. Gerçek dünyadaki ilişkilere benzer sanal seks. İki kişinin arasında bir takım gelişmeler olmadan sanal arkadaşlığın sanal seks seviyesine gelmesi mümkün değildir.

Bilgisayara ilgi duymayan kişiler bunu anlamakta zorluk çekiyorlar. Böyle birşeyin nasıl heyecan verici olabileceğini düşünümezler. Ama sanal seks yapan kişiler ise bunun aksini savunmaktadır. Tabi ki internette olan herkesin sanal sekse ilgisi olduğu söylenemez. Bunu demekle beraber milyonlarca kişi internete sadece sanal seks için bağlanmaktadır. Bunun sonu ne olacak?

Bazıları için sanal seks para kaynağı olacaktır. Bazıları sanal sekse bağımlı olacaklar. Cinsel sorunları olan kişiler sorunlarının üstesinden gelmekten vazgeçip sanal sekse yönelecektir.

Ama ne olursa olsun çoğu insan için gerçek yaşanan ilişkilerin yerini sanal seks alamayacaktır. Ancak şu gerçeği de unutmamak gerekiyor; sanal seksle ilgilenen kişilerin sayısı gün geçtikçe artacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>