>

DİĞER HABERLER

George Clooney Hayranlarına Müjde!

Daima kazanmaya alışmış bir avukat ve kazanmak için kur yapmayı alışkanlık haline getirmiş bir kadın: "Intolerable Cruelty - Dayanılmaz Zulüm"
 
   
 
 
     
George Clooney ile Catherine Zeta-Jones’u buluşturan "Intolerable Cruelty - Dayanılmaz Zulüm" 5 Aralık'ta sinemalarda...

Miles Massey (George Clooney), hayatta istediği herşeye sahip olmuş çok seçkin bir boşanma avukatıdır.

Gözkamaştırıcı bir müvekkil listesi vardır. Hatırı sayılar derecede dava kazanmıştır. "Massey Sözleşmesi" adını verdiği çok katı maddelerden oluşan sözleşmelerinin şöhreti dilden dile dolaşır. Ancak tüm bunlara rağmen yaşamında bir dönüm noktasına varmıştır. Başarıya doymuş olan Miles Massey için herşey sıkıcıdır. Rakiplerine meydan okuyacağı yepyeni davalar aramaktadır.

Zengin bir emlakçı olan müvekilli Rex Rexroth’un boşanma davasına bakarken boşanmaya çalıştığı karısı Marylin Rexroth (Catherine Zeta-Jones) ile tanışır. Akıllı bir kadın olan Marilyn, özel dedektif Gus Petch’in de yardımıyla kocasını köşeye sıkıştırmış, başarılı bir boşanma olayının ardından elde edeceği maddi bağımsızlığa emin adımlarla yürümeye başlamıştır. Ancak Miles’ın olağanüstü avukatlık becerisi karşısında avucunu yalamak zorunda kalır.

Buna karşılık Marylin kolay vazgeçecek bir kadın değildir. Petrol kralı Howard Doyle (Billy Bob Thornton) ile acilen evlenerek entrikalarına bir yenisini daha ekler. Miles ile ortağı Wrigley olayın üzerine giderek iyice derine inince Marylin ile kafa kafaya gelmeleri kaçınılmaz olur. Gizlice uygulanan taktiklerin, aldatmacalarin ve cazibenin dayanılmazlığının devreye girmesiyle Marylin ile Miles arasında baş gösteren klasik cinsiyetler savaşı hızla tırmanacaktır.

Universal Pictures’ın sunduğu "Intolerable Cruelty"nin yönetmenliğini Joel Coen üstlendi. Yapımcılığını Ethan Coen ile Brian Grazer’ın gerçekleştirdiği filmin senaryosunu Robert Ramsey, Matthew Stone, Ethan ve Joel Coen birlikte yazdılar. Başrollerinde George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Geoffrey Rush, Cedric The Entertainer, Edward Herrmann, Richard Jenkins ve Billy Bob Thornton kamera karşısına geçti.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>