>

DİĞER HABERLER

Global Kargo ile “kime hangi saatte” istiyorsanız teslim var.

Kurumsal aboneler, gönderilerin kime hangi saatte ulaştırılacağını belirleyebiliyor.
 
   
 
 
     
Kurumsal aboneler, gönderilerin kime hangi saatte ulaştırılacağını belirleyebiliyor

Global Kargo “kişiye teslim” ediyor

Türkiye’de kargo sektörünün hızla büyüyen markası Global Kargo, kurumsal müşterilerine, gönderilerin kime hangi saatte teslim edileceğini belirleme ayrıcalığını sağlıyor. “Gönderim zamanı ve alacak kişi sınırlaması” Global Kargo’nun, kurumsal müşterilerine sağladığı kargo sektöründe örneği olmayan özel ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Global Kargo’nun “kuruma özel hizmet” anlayışından yararlanan kurumsal aboneleri, gönderilerinin gittiği yere ulaşma saatini belirleyebiliyorlar. Anlaşmalı müşteriler, gönderilerinin gideceği yere ulaşmasından itibaren çalışma saatleri içinde, diledikleri bir saatte adrese teslim yapılmasını talep edebiliyorlar. Böylece, alıcının evinde veya işyerinde her zaman bulunmaması durumunda, teslim saati gönderici tarafından alıcının istediği saate göre ayarlanmış oluyor. 24 saat önceden göndericinin yazılı bildirimi ile gerçekleştirilen uygulama için ekstra bir ücret talep edilmiyor. Gönderinin teslim zamanını belirleme uygulaması, resmi tatilleri de kapsıyor. Resmi tatil günlerinde teslimi istenen gönderilerde, ekstra teslim ücreti ilk gönderiden sonrakiler için yüzde 50 indirimli uygulanıyor.

Başkasının eline geçmiyor…

Global Kargo’nun anlaşmalı kurumsal müşterileri, ayrıca gönderilerini teslim alacak kişileri önceden Müşteri Hizmetleri’ne haber vererek sınırlayabiliyorlar. Kişi sınırlama talebinin, gün içerisindeki normal alım saatinden iki saat önceye kadar yazılı olarak Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmesi yeterli oluyor. Kişi sınırlamasında, gönderinin teslim edileceği kişinin kimlik bilgilerinin tam olarak belirtilmesi gerekiyor. Yine ilgili kişinin bulunmaması durumunda yapılacak işlem (iade, bekletme, adres değiştirme, teslim alacak kişinin değişmesi veya kişi gözetmeksizin belirtilen adresteki herhangi bir kişiye teslimi) de, gönderi sahibi tarafından önceden belirtiliyor. Bu ek bilgilerin verilmemesi durumunda, gönderi 3 gün içinde ilgili kişi adreste bulunmaz ise göndericiye iade ediliyor. Alıcının gönderici tarafından sınırlanması, gönderinin istenmeyen üçüncü kişilerin eline geçmesini önlüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>