>

DİĞER HABERLER

Grup Baby, 10. yılını kutluyor

Türkiye’nin önde gelen bebek ürünleri distribütörü Grup Baby, 10. yılını aileler ve bebekleri ile birlikte kutluyor...
 
   
 
 
     
Grup Baby’den bebeklere 10. yıl hediyesi

Türkiye’nin önde gelen bebek ürünleri distribütörü Grup Baby, 10. yılını aileler ve bebekleri ile birlikte kutluyor


Dünya’nın en kaliteli bebek bakım ürünlerini Türkiye’ye getirerek, standartların yükselmesine önemli katkıda bulunan Grup Baby, bebek ürünleri sektöründeki 10. yılını kutluyor.

Grup Baby, 1994 yılı Mart ayında ilk çocuk gereçleri ithalatını gerçekleştirdi. 1995 yılında kalitesi ile ünlü İnglesina bebek arabalarının ve Maxi-Cosi oto koltuklarının Türkiye Distribütörü olan Grup Baby, 1997 yılından itibaren anne ve bebek bakım ürünleri markası Avent’in Türkiye distribütörü oldu.

10 yıl içinde kullanıcıların tercihi olmayı başaran Grup Baby, ürünleriyle Türkiye’de eksikliği hissedilen, kaliteli anne ve bebek bakım ürünleri ile çocuk oto güvenlik koltuğu kullanımı konusundaki bilincin oluşturulmasında öncülük etti. Avent markası ile anne ve bebek bakım ürünleri sektöründe Türkiye’ye kalite getiren Grup Baby yetkilileri, Maxi-Cosi ile çocuklarımızın otomobil içinde güvenli seyahat etmesi konusunda önem oluşturan ilk adımları attı.

10. yıl heyecanını, kaliteye önem veren ailelerle paylaşan Grup Baby, ürünleri ile kalite, güven ve öncülüğün temsilcisi olmayı sürdürüyor. Grup Baby, distribütörlüğünü üstlendiği Avent, Maxi-Cosi ve İnglesina marka ürünlerle, ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>