>

SAÇ BAKIMI

Burcunuza Göre Saç Modelleri

Bırakın saçlarınızı burcunuz şekillendirsin..
 
   
 
 
     

KOÇ:

Bu burçtaki kadınlar; duygularını açıkça belli eder, cesur, canlı ve aktiftirler. Günlük hayatlarında çok heyecanlı ve pratik olduklarından, modern tarzda kesilmiş kısa bir saç modeli tam da koç burcu kadınına göredir. Uzun saçlara sahip koç burcu kadınları ise saçlarını açık bırakmaktan hoşlanmaz. Saçlarını genellikle atkuyruğu şeklinde toplarlar.

BOĞA:

Boğa burcu kadınları dost canlısı, güvenilir, sabırlı, bir o kadar da inatçı bir yapıya sahiptir. Güzelliği, cazibesi ve tüm kadınsı özelliklerine karşın kendini koruyabilen, aklı başında bir yapısı vardır. Bu özelliklerinden dolayı, abartılı saç modelleri onlara göre değildir; kendilerine hiç yakıştıramazlar. Doğal görünümlü dalgalar ya da düz fön yapılmış saçlar daha çok hoşlarına gider.

İKİZLER:


Monotonluktan uzak, hareketli ve sevecendirler. Çevrelerindeki insanlarla son derece kolay ilişki kurabilirler. Sürekli özen gerektiren, şekil verilmesi gereken saçlar ikizler burcu kadınlarına göre değildir. Değişikliğe açık oldukları için kullanışlı, kolay şekil alan modelleri denemekten kaçınmazlar. Ancak tercih ettikleri modelin, doğal bir görünüme sahip olması gerekir.

YENGEÇ:

Yengeç burcu kadını naif, duygusal ve sevecen bir yapıya sahiptir. Güvenmediği kişilerin kendisine yaklaşmasına asla izin vermezler. Bu nedenle gerektiğinde kendisini gizleyebileceği uzun saçları vardır. Abartıdan uzak, doğal görünümlü dalgalar tercihidir.

ASLAN:

Asalet ve ihtişam bu kadının en büyük özelliklerindendir. Hayatı, heyecanlı ve lider bir kimlikte yaşamaktan büyük zevk duyarlar. Doğal ve sade bir saç modeli aslan kadınına göre değildir. Bu sebeple gösterişli, dikkat çeken, çarpıcı ve yenilikçi saç modelleri tam aslan burcu kadınlarına göredir. Değişiklik yapmaktan korkmazlar.

BAŞAK:

Mükemmeliyetçilik, doğasında vardır. Dağınıklıktan nefret eden başak burcu kadınları, her konuda oldukça titizdirler. Evlerinde ve iş hayatlarında gösterdikleri özeni saçlarına da gösteren başak burcu kadınlarının saçları daima düzgün, bakımlı ve özenli olmalıdır. Saçlarına düzenli bir görünüm vermek için saç spreyi ve briyantinden faydalanırlar.

TERAZİ:


Cazibeli ve esprili bir yapıya sahip olan terazi burcu kadınları, aynı zamanda konfora ve lükse düşkündürler. Tercih edecekleri saç modeli kesinlikle sade, şık; ama bir o kadar da dikkat çekici olmalıdır. Fakat abartılı saç modellerinden de uzak dururlar.

AKREP:


Ne istediğini bilir ve hedefine odaklanır. Akrep burcu kadınını yakından tanımayanlar, sakin ve soğuk bir yapısı olduğunu düşünür. Ancak durum tam tersidir. Buna bağlı olarak mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı görünmek en büyük özelliklerindendir. Genellikle tercih ettikleri saç modeli yumuşak ve kadınsı olur.

YAY:

Bağımsız olmaları, yay burcu kadınlarının tipik karakteristik özelliklerindendir. Ani kararlar alıp, aldıkları kararları çiğnemek onlara özgü bir davranıştır. Yay burcu kadını jöle ve sprey türü saç şekillendirme ürünlerinden pek hoşlanmadığı için, yumuşak ve omuzlara dökülen saç modellerini kullanmayı tercih ederler. Saçlarını şekillendirmek için hafif bir saç kremi ya da doğal formüllü bir şekillendirici tercih ederler.

OĞLAK:

Sorumluluk sahibi, güvenilir, hırslı ve çalışkandırlar. Her konuda sergiledikleri sağlam duruş, saçlarıyla ilgili tercihlerinde de kendisini belli eder. Bu sebeple saçlarının bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan sprey ve jöle gibi şekillendiricilerden faydalanırlar.

KOVA:


Prensip sahibi ve mücadeleci olurlar. Sıra dışı zevklere ve güçlü inançlara sahip kova burcu kadınları karmaşık saç modellerinden hoşlanmaz. Modern, ışıltılı ve bakımlı görünen saç modelleri tam onlara göredir. Kişisel saç bakımlarına özen gösterip, uygun ürünleri kullanmayı ihmal etmezler.

BALIK:

Romantik, duygusal ve güçlü sezgilere sahiptirler. Balık burcu kadınları içgüdüleri ile hareket etmeyi severler. Hassas ve duygusal karakterleri saçlarına da yansır. Saç boyama gibi kimyasal uygulamalardan uzak dururlar. Saçlarında bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanırlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>