>

DİĞER HABERLER

Hem göze, hem damağa…

Etkileyici bir sunum, şık armağanlar ve doyumsuz tatlar bir arada...Yılbaşlarının vazgeçilmezi yılbaşı sepetleri her zevke uygun zengin alternatifler tıklayın!
 
   
 
 
     
Emin Yılbaşı Sepetleri, hem göze, hem damağa…

30 yıllık lezzet ustası Emin Pastaneleri, özel yılbaşı sepetleri ile hem göz, hem de damak zevkine hitap ediyor. Emin Pastaneleri’nin yılbaşı sepetleri otantik görünümü ile fark yaratırken, şık ve kalıcı armağanlar ile lokum ya da çikolatadan oluşan geleneksel lezzetleri bir arada sunuyor.

Emin Pastaneleri’nin yaratıcı tasarımı ile çok değerli birer armağan haline getirdiği yılbaşı sepetlerinde, her zevke uygun zengin alternatifler yer alıyor. Yılbaşı sepeti seçenekleri arasında, altın varaklı tabak içerisinde Emin Madlen Çikolata, yılbaşı desenli seramikler içerisinde Special Emin Çikolata ve prenses kutular içinde Emin Lokum bulunuyor. Ayrıca organze keseler içerisinde yıldızlı çikolatalar, doreli kupalar içerisinde aromalı drajeler, tül keseler içerisinde de şam fıstığı sunuluyor.

Birbirinden göz alıcı yılbaşı sepetlerinde, tadına doyum olmaz çikolata ya da lokumların yanı sıra, şamdan, mum, resim çerçeveleri, vazo, yılbaşı desenli örtüler, bayan fularları ve şalları gibi, son derece şık yılbaşı armağanları da yer alıyor. Emin Pastaneleri tarafından hazırlanan özel yılbaşı sepetlerinin fiyatları ise, 180 milyon lira ile 320 milyon lira arasında değişiyor.

Ataköy, Küçükçekmece, Avcılar, Bahçelievler, Yenibosna, Merter, Florya, Bağcılar’da şubesi, Büyükçekmece’de ise fabrika satış şubesi bulunan Emin Pastaneleri’nin Müşteri Danışma Hattı’na, 0212- 886 88 66 no’lu telefondan ulaşılabiliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>