>

DİĞER HABERLER

IBM Türk Ltd ile Arena Bilgisayar A.Ş. distribütörlük anlaşması imzaladı .

Arena Bilgisayar, IBM’in Veri Depolama Ürünleriyle KOBİ Pazarını Hedefliyor...
 
   
 
 
     
Dünya’nın önde gelen teknoloji üreticilerinin ürünleri katma değerli hizmetlerle yurt genelindeki satış noktalarına sunan Arena Bilgisayar A.Ş. ile IBM Türk Ltd., IBM’in veri depolama çözümleri "TotalStorage" ürün grubunda distribütörlük anlaşması imzaladı. Dünyada ve Türkiye’de üretimi her gün katlanarak artan bilginin depolanma ve yedeklemesi için güvenilir ve ölçeklenebilir ürünler sunan IBM’in bu ürünleri, Arena bayileri tarafından Türkiye’nin her yanındaki şirketlere çözümleriyle birlikte sunulacak.

2 Mart 2004 Salı günü IBM Binası’nda düzenlenen İş Ortakları toplantısında duyurulan bu anlaşma ile birlikte katılımcı bayilere depolama teknolojisindeki gelişmeler anlatıldı.

Küçük ve orta boy işletmelere yönelik çıkardığı depolama ürünleriyle endüstride yeni bir dönemin kapılarını açan IBM’in yeni ürünleri, orta boy şirketleri büyük kurumsal depolama sistemlerinin özellikleriyle buluşturuyor ve depolama ürünleri ile orta boy şirketlere eksiksiz bir depolama network’ü kurma olanağı sunuyor. Orta boy şirketlerin en fazla önem verdikleri kullanım kolaylığı ve düşük maliyet gereksinimlerini en uygun koşullarda karşılayan depolama çözümleri, bugüne kadar yalnızca kurumsal ortamlarda çok yüksek maliyet düzeylerine katlanarak erişilebilen performans düzeyleri ile fonksiyon zenginliğini, küçük ve orta boy işletmeler dünyasına rakip ürünlere göre çok daha düşük fiyatlarla taşımasıyla dikkat çekiyor.

IBM, veri depolama ürünleri ile depolama teknolojisini günümüz dünyasındaki trendleri karşılayabilecek bir hale getirirken, bu anlaşma ile de Arena Bilgisayar’ın geniş bayi aracılığı ile yaygınlığını arttırarak çok daha geniş pazarlara ulaşacak. Arena Bilgisayar ise klasik iş modelleri dışında kalan yeni bir ürün grubu ile bayilerinin rekabette farklılaşmasına ve gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>