>

DİĞER HABERLER

İstanbul Altınbaş ile ışıldayacak

Sergileyeceği yeni ürünlerin ana temasına uygun görsel bir konseptle desteklenen, özel olarak tasarlanan pırlanta ve 14-22 ayar koleksiyonların yer alacağı ...

 
   
 
 
     

Istanbul 2006 Uluslararası Takı ve Mücevherat Fuarı’nda geniş bir ürün gamıyla yer alacak olan Altınbaş, bu yıl ki fuara iddialı hazırlanıyor.

Pırlantanın ihtişamı
Yeni görsel bir konseptle desteklenen Altınbaş standını, pırlantanın ihtişamının yansıtıldığı görkemli tasarımların yanısıra, günlük kullanıma uygun renkli değerli taşlardan hazırlanan zarif takılar süsleyecek. Moda ve takı dünyasının en son yeniliklerini yakından izleyen Altınbaş’ın uzman tasarımcılarınca yaratılan koleksiyonların, bu yıl da fuara damgasını vurması bekleniyor.

Özgün motifler
Altınbaş koleksiyonunda yer alan doğal taşlarla bezeli Anadolu tarihinin derinliklerinden gelen ve özgün motifler taşıyan el işi 22 ayar ürünler ise yoğun ziyaretçi çekecek.

Altınbaş standlarında fuar ziyaretçileri ile buluşacak koleksiyonlardaki temalı çağdaş figürler, moda trendlerinin öne çıktığı geometrik formlar, sonsuzluğu anlatan çizgiler, ışıklar ve renkler ile harmanlanmış taşsız düz altın takılar ve pırlanta ile işlenen tasarımlar çağdaş kadın ruhunu yansıtıyor...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>