>

MODA - STİL

Billabong’ta herkesin sonbaharı farklı

Hareketli, dinamik hayatların özgür dışavurumu Billabong, 2005-2006 Sonbahar- Kışına bayanlar için hazırladığı birbirinden çarpıcı 6 koleksiyon hattıyle giriyor.
 
   
 
 
     
Billabong’ta Herkesin Sonbaharı Farklı

Hareketli, dinamik hayatların özgür dışavurumu Billabong, 2005-2006 Sonbahar- Kışına bayanlar için hazırladığı birbirinden çarpıcı 6 koleksiyon hattıyle giriyor.

Yarattığı özgün tasarımlarıyla her yaştan insanın karakterini yansıtan Billabong’un yeni koleksiyonunda yer alan Pure Hattı’nda özellikle kapüşonlar, gizli dikişler, kontrast renkli parçalar, asimetrik kesimler ve detaylar, zikzaklı dikişler, perforeli kumaşlar göze çarpıyor. Mavi, kahve, yeşil, pembe, siyah ve beyaz Pure Hattı’na renk verirken, gizli fermuar ve cepler, spor giyim ile bütünleşiyor. Farklı şıklığını tamamlamak isteyenlerin imdadına kemer, çanta, eldiven, atkı, bere, saç bantı, çorap, sırt ve cd çantaları yetişiyor.


18 – 25 arası yaş grubu için düşünülen Soul Hattı’nda el işi nakışlar ve nakışlı cepler, özellikli düğmeler, baskılı yaka içleri, karışımlı kumaşlar, zincir dikişler ve özel etiketler dikkat çekiyor. Sadeliği ve fonksiyonelliği ön planda tutan, kaliteye ve rahatlığa önem veren board tutkunlarının yer aldığı bu grubun aksesuarlarını çantalar, şapkalar, kepler, bereler, atkılar, pançolar oluşturuyor. Beyaz, gri, mor - mavi, yeşil, pembe ve sarının tonları Soul Hattı’nın renk skalasını oluşturuyor.

Billabong’un yeni koleksiyonda yer verdiği hatlardan biri de Craze Hattı... Süsü, nakışı, cebi seven retro tarzdan vazgeçmeyenlerin ilgisini çekecek Craze Hattı’nda kahverengi, gri, mavi tonları, pembe, sarı, yeşil tonları, morlar ve oranj kullanılmış. Eğlenceli, açık görüşlü, kendine has stili olanlar bu sonbahar ve kışın bir hayli iddialı olacaklar.

Billabong’un 16 - 25 yaş arası için düşündüğü bir başka hattı ise Next Generation... Ağır dokunmuş baskı efektleri, oduncu kumaşlar, karışımlı kumaşlar, çok cepli ürünler, kürk detaylar, büyük kuşgözleri, baskılı düğmeler, iç jakrona kuşgözü uygulamaları, pembe ve yeşil tonları, morlar, oranjlar, sarılar Next Generation Hattı’na bambaşka bir hava veriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>