>

GÜZELLİK

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Ayak ve Bacak Kremi

Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandırın. (TIKLA - KAZAN)
 
   
 
 
     

Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak kremidir.

Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde yorgun bacakların bakımını ve damarların korunmasına yardımcı olur.

Kırmızı Asma Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin; ağrılı, yorgun bacaklar ve varis gibi şikayetlerin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.Yeterince spor yapamamak, sağlıksız beslenme, devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak, sigara içmek, bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve bacaklarda, özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır. Oluşan damar deformasyonları, ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir. Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir, ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli bu kremde bulunan Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi, damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırıp yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir etki sağlayabilirsiniz.

KULLANIMI:

Ayak ve bacak bölgesine sabah ve akşam sürünüz ve dairesel hareketler ile masaj yapınız.Web: www.krauterhof.com

BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 8 COSMOTURK OKURUMUZA "KRAUTERHOF KIRMIZI ASMA YAPRAĞI KREMİ" HEDİYE!...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>