>

DİĞER HABERLER

İşte Kemer Golf & Country Club farkı!

Kemer Golf & Country Club; 23 Nisan Çocuk Bayramı’nın Gelirlerini TOÇEV ve THEODORA’ya Bağışladı
 
   
 
 
     
23 Nisan Çocuk Bayramı’nda bütün çocuklar Kemer Golf & Country Club’da buluştu. Birbirinden renkli sürprizlerle dolu bir partiyle kutlanan 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda her yaştan, 2.000’e yakın çocuk Kemer Golf & Country Club’da sınırsız eğlencenin tadına varırken, elde edilen gelirler TOÇEV ve THEODORA vakıflarına bağışlandı.

Kemer Golf & Country Club’da her biri birbirinden ilginç aktiviteleri gören çocuklar önce hangi oyundan başlayacaklarını bilemediler! Gün boyunca KG& CC Çocuk Akademisi eğitmenleri eşliğinde, çocuklar güvenle ve keyifle aktivitelere katıldılar. Çocukları mutlu etmek ve günlerine renk katmak için düşünülen etkinliklerden engelli zeminde çılgın golf oynayanlardan, ip merdivenlere tırmanmaya çalışanlara, ponylerin birisinden inip diğerine binip tur atanlara, şişme trambolinlerden yüz boyamaya, kukla şovdan KG & CC’nin sevimli maskotu “Kemy”nin canlı kuklasının aktivitelerine kadar hepsi birbirinden renkli gösterilerden sonra çocuklar yorgun bir şekilde evlerinin yolunu tuttular...

Kemer Golf & Country Club Kapalı Spor Salonu’nda  gerçekleşen şenlikte Adel ürün sponsorluğunda gerçekleşen resim yarışması, Mobidik Dergisi’nin fotoğraf gösterimi, Acıbadem Çocuk Tiyatrosu’nun oyunu, Karagöz ile Hacivat gibi kültürel aktiviteler tüm çocukların gününün en keyifli şekilde geçmesini sağladı.

Acıbadem Hastaneleri, Amerikan Hastanesi, Algida, Coca Cola, Faber Castell, Jordan, Mobidik, McDonald’s,  Nestle, Statü ve Superonline da etkinliğin sponsorluğunu yaparak bağışlara katkıda bulundular.    

Vakıflardan ve çevre okullardan çocukların da katıldığı bu eğlenceli parti, 23 Nisan 2003 Çarşamba günü saat 13.00’de başlayıp günün son ışıklarına kadar sürdü. 


TOÇEV Hakkında

TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) maddi yetersizlikleri yüzünden okuyamayan ve çalışmak zorunda kalan çocuklara tüm tahsil hayatları boyunca destek olmaktadır.


THEODORA VAKFI Hakkında

Theodora Vakfı, hastanede tedavi gören çocukların çektikleri acıları, onları güldürerek dindirmeyi amaçlamaktadır. Bunun için özenle seçilen profesyonel sanatçılar özel eğitimlerden geçtikten sonra palyaço doktorlar olarak, tedavi görmekte olan çocukları çeşitli şekillerde eğlendirmektedirler.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>