>

DİĞER HABERLER

İtalyan İşi Bir Maceraya Ne Dersiniz?

Kusursuz bir plan, mükemmel bir soygun, sorunsuz bir kaçış: İtalyan İşi
 
   
 
 
     
Hızla çalış. Hızla kaçış. Hızla icabına bakış...

Hesapta olmayan tek şey, ekipten birinin ihaneti. Usta soyguncu Charlie Croker (Mark Wahlberg) artık ele
geçirip kaybettiklerinden fazlasını istiyor. Onun istediği hesaplaşmak!

İtalyan İşi, Türkiye'de İtalyan Usulü Soygun adıyla gösterilen 34 yıl önceki orijinal filmin tekrar çevrimi. İlk filme sadık kalınmakla birlikte onu tekrarlamayan, şimdiye kadar çekilmiş en iyi takip sahneleriyle bezeli bu soygun ve hesaplaşma öyküsünde başrollerden birini de, kendi küçük başardığı işler büyük bir otomobil oynuyor. Los Angeles metrosunun tünellerinde MINI Cooper'dan başka bir otomobil o hızla dolaşamazdı herhalde! Hain Steve (Edward Norton) tarafından kendilerinden çalınan altını tekrar çalmak için, işinin ehli, soğukkanlı, aynı zamanda da hayalleri süsleyecek kadar güzel olan kasa hırsızı Stella'nın (Charlize Theron) devreye girmesiyle muhteşem bir soygun planı yapılır.

Sonra... Sonrası için, Venedik kanallarından Los Angeles metrosuna nefes kesen kovalama sahneleriyle bezeli The Italian Job filmini kaçırmayın!

İtalyan İşi'nin yönetmenliğini F. Gary Gray üstlendi. Başrollerinde Mark Wahlberg, Charlize Theron, Edward Norton, Seth Green, Jason Statham, Mos Def, Franky G ve Donald Sutherland kamera karşısına geçti. Yapımcılığını Donald De Line üstlendi. Senaryosunu Donna Powers ve Wayne Powers birlikte yazdı.

Prodüksiyon notları, seanslar, resim galerisi ve fragmanlar için:

www.uip.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>