>

SAÇ BAKIMI

Kırılmalara Argan Yağlı Çözüm

Sık işlem görmüş, zamanla elastikiyetini ve sağlığını yitiren saçlar argan ve zeytinyağının iyileştirici gücüyle yeniden canlanıyor.
 
   
 
 
     

İçeriğindeki yoğun argan ve zeytinyağı özleriyle kırık saç uçlarını onaran Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı Şampuan, saçlarınızı yeniden sağlığına kavuşturuyor.

Saçın uzamasını ve güçlenmesini destekleyen formülüyle saçtaki yıpranmayı gözle görülür şekilde azaltan Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı Şampuan, içeriğindeki argan yağı ile saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. Zeytinyağı ise saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı oluyor. Keratin yapının zayıflamasıyla birlikte daha kolay kırılan saçlar, argan yağının nemlendirici etkisi ve zeytinyağının kırıkları onarma gücüyle yeniden şekilleniyor. Düzenli kullanımında saçlarınızın yeniden yapılanmasını destekleyen ürün, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Paraben ve parafin içermeyen şampuan tüm saç tipleri için ideal.

Kişisel bakım markanız Ashley Joy’un saç bakım ürünlerine Watsons mağazalarının yanı sıra Harvey Nichols, Brandroom, Lidyana.com ve makyajtrendi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Ashley Joy Argan ve Zeytinyağlı Şampuan fiyatı: 24.90 - 400 ml

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>