>

DİĞER HABERLER

İyi bir yaşam için...

Nestlé, yeni web sitesi ile tüketicisi ile daha interaktif ve yakın bir ilişki kurmayı ve aynı zamanda bir "iyi yaşam platformu" oluşturmayı hedefliyor.
 
   
 
 
     
Türkiye’de gıda sektöründe atılımlarıyla dikkat çeken Nestlé, web sitesini de güncelledi. Dünyanın lider gıda, beslenme ve iyi yaşam (wellness) şirketi Nestlé, yeni web sitesi ile tüketicisi ile daha interaktif ve yakın bir ilişki kurmayı ve aynı zamanda bir "iyi yaşam platformu" oluşturmayı hedefliyor.

www.nestle.com.tr’nin hedefi, "iyi yaşam"ın, lezzetli ve sağlıklı besinlerden oluşan dengeli beslenme alışkanlığı yanında, hareketli bir hayat tarzını benimsemekle mümkün olduğunu anlatmak. Nestlé, bu doğrultuda, web sitesinin içeriğinde dengeli ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmek için gerekli temel beslenme bilgilerini veriyor.Sitede Nestlé’nin dünyadaki ve Türkiye’deki kuruluş hikayesinin, kurumsal yapısının, vizyon ve değerlerinin yanında düzenli olarak güncellenen Nestlé’den haberlerin yer aldığı bölümler bulunuyor. "Her ana, her yaşa bir Nestlé" başlığı altında ise çeşitler, kullanım ipuçları, raf ömürleri, paket boyları ve Türkiye’de bir ilk olarak "besin değerlerini" içeren kapsamlı ürün bilgileri veriliyor. Nestlé’nin profesyonel müşterilerilerine yönelik hazırlanan "Profesyonel Çözüm Ortağım" da, FoodServices departmanının hizmetleri ve Nestlé ev dışı tüketim ürünleri ile ilgili bilgiler detaylı olarak aktarılıyor.

www.nestle.com.tr’den ayrıca, Nestlé’deki kariyer olanaklarını duyurulduğu ve online iş başvurusu yapılabilen "Nestle ailesine katılın" linkine ulaşılabiliyor.

Bunlara ek olarak, site aracılığıyla Nestlé’nin tüketicileri ile dialoğunu geliştirmek amacıyla başlattığı, sağlıklı beslenme yoluyla tüketicilerin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen yepyeni programı NESTLE BENİMLE ile ilgili detaylı bilgi alınabiliyor, tüketicilere yararlı bilgiler ve çeşitli avantajlar sağlayan programa üye olunabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>