>

DİĞER HABERLER

Kişisel bakıma önem veren çiftlere

“Sevgililer Günü” öncesinde sevdiklerine hediye arayan çiftlere farklı ve işlevsel alternatifler...
 
   
 
 
     
Arçelik’in epilasyon aleti ve tıraş makinesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde birbirine farklı hediyeler vermek isteyen ve kişisel bakımlarına özen gösteren çifter için alternatif oluşturuyor

Arçelik geniş ürün yelpazesiyle “Sevgililer Günü” öncesinde sevdiklerine hediye arayan çiftlere farklı ve işlevsel alternatifler sunuyor. Arçelik’in epilasyon aletleri ve tıraş makineleri, kolay kullanımları ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Arçelik’in bayanlara özel hediyesi, gelişmiş sistemleri sayesinde kolay kullanım sağlayan epilasyon aletleri. Arçelik EL - 5440 Miss epilasyon aleti, titreşimli modern tasarımı ile acısız epilasyon imkanı sağlıyor. Kavisli epilasyon başlığı sayesinde vücut yüzeyine uygunluk gösteren EL - 5440 Miss, 36 cımbızlı gelişmiş epilasyon sistemi sayesinde hızlı kullanım avantajı da sunuyor. Arçelik’in EL- 5450 Saten epilasyon aleti ise özel ayarlanmış ikili disk sistemi ile hızlı ve daha az acı veren epilasyon sağlıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay kullanılan EL - 5450 Saten, sağlam ve dayanıklı gövdesi uzun süreli kullanım imkanı veriyor.

EL- 5440 Miss epilasyon aletinin tavsiye edilen satış fiyatı 1 + 4 taksitle 91 milyon 200 bin lira, EL- 5450 Saten çift başlık epilasyon aletinin tavsiye edilen satış fiyatı ise 1 + 4 taksitle 135 milyon lira.

Erkekler için ise çok kullanışlı bir hediye olan Arçelik TRM 5330 ve TRM 5320 tıraş makineleri, tıraştan sonra vakit alan temizleme işlemini ortadan kaldırıyor. Arçelik tıraş makineleri, yıkanabilme özellikleri ile erkekler için hayatı daha pratik hale getiriyor. Elektrikli ve 45 dakikalık şarjlı kullanımıyla, tıraşı erkekler için zevk haline getiren Arçelik tıraş makineleri, üçlü bıçak sistemi ile hızlı ve etkili tıraş performansı gösterirken, cilde zarar vermeyen rutenyum kaplamalı elek ve özel saklama çantası ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

TRM 5330’un tavsiye edilen 1+4 taksitli fiyatı 190 milyon, TRM 5320’nin ise 160 milyon lira.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>