>

DİĞER HABERLER

Kitosnelle ile karın yağlarınızdan ve selülitlerinizden kurtulacaksınız...  

Karın bölgesi şişkinlği ve selülitler, her zaman kadınların korkulu rüyası olmuştur. Ayrıntılar için Tıklayın...
 
   
 
 
     
Bazen bir bardak su bile aşırı bir şişkinliğe yol açar.Zayıf olmak bile karın bölgesi şişkinliğine engel değildir. Kalça ve basen bölgesindeki alt deri deformasyonu ve bunun sonucu oluşan selülit ile birlikte, karın bölgesindeki yağ birikimi de yine estetik görünümü bozan bir kabus gibidir.

"Kitosnelle Düz Karın" bu problemlere sahip tüm bayanlara tamamen doğal yollar ile yardımcı oluyor.Düşük kalorili bir rejim ile birlikte kullanıldığında etkisi artar ve hafiflik hissi ile birlikte şişkinliğin azalması belirgin bir biçimde gözlenir."Kitosnelle Düz Karın" özellikle karın bölgesinde etkilidir.

"Kitosnelle Düz Karın" karın bölgesi yağlarına yönelik, bu bölgenin şişkinliğini gideren bir formüle sahiptir.Kitosnelle tokluk hissi verir, bağırsak hareketlerini kolaylaştırır, sindirimi düzenler, toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.

Geçtiğimiz yıl, İtalya, tüm Avrupa ve Amerika'da tam 6 milyon paketlik bir satışa ulaşmış olan Kitosnelle Pharmalife Italia Laboratuvarlarında yapılan araştırmalar sonucu geliştirilmiş %100 bitkisel ve doğal bir gıda takviyesidir.Kitosnelle Mart 2003'den itibaren ülkemizde sadece eczanelerde satılmaya başlanmıştır.

Artık bayanlar karın yağlarından "Kitosnelle ile kurtulacaklar....
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>