>

DİĞER HABERLER

Londra'da bahar

Marriott Oteller Zinciri’nin yeni üyesi Grosvenor House ile Londra’nın tarihini yaşayın. Londra’nın prestijli bölgesi Park Lane’de yer alan otel...
 
   
 
 
     
Londra’nın Yaşayan Tarihi Grosvenor House Artık Marriott Oteller Zinciri’nde

Marriott Oteller Zinciri’nin yeni üyesi Grosvenor House ile Londra’nın tarihini yaşayın. Londra’nın prestijli bölgesi Park Lane’de yer alan otel, Edward döneminin bütün görkemini yansıtıyor. 1928 yılında açılan otelin lobisinde, o dönemin ünlü aşıkları Mrs. Simpson ve onun aşkı uğruna tacını bırakan Galler Prensi’nin tablosu göze çarpıyor. Ünlü konuklarının yanında birçok büyük etkinliğe de tanık olan otelde yapılan etkinliklerin başında Grosvenor House Sanat & Antik Fuarı, Mercury Müzik Ödülleri, Bafta Ödülleri, Sony Radyo Ödülleri geliyor.

Marriott’un yeni üyesi Grosvenor House, geniş odaları ve doğal gün ışığına sahip banyoları ile size her türlü konforu sunuyor. 90 adet suit odası bulunan otel, sağlık kulübü ve Londra’daki en geniş otel yüzme havuzu ile rahat ve huzurlu bir tatil için ideal. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük ziyafet salonuna sahip olan otel, her türlü büyük organizasyon için de oldukça uygun.

Hyde Park’ın tam karşısında bulunan otel, baharda açan rengarenk çiçeklerin kokusunu odanıza taşıyor. Ayrıca otel; Mayfair, Marble Arch, Knights Köprüsü, Oxford Caddesi, Regend Caddesi, Buckingham Sarayı gibi birçok tarihi ve kültürel bölgeye de yakın bulunuyor.

Hem eşsiz bir güzelliğe sahip Londra’da baharın tadını çıkarmak hem de huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal olan Grosvenor House; sunduğu manzara, konfor ve lüks ile vazgeçilmezlerinizden olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>