>

DİĞER HABERLER

Manajans/Thomson sponsorluğu

Manajans/Thomson kültürel misyonunu Türsak Vakfı ile sürdürüyor. TÜRSAK Vakfı’nın tüm etkinliklerinin, kamuya dönük yüzünün yaratılmasındaki sanatsal çalışmaları...
 
   
 
 
     
TÜRSAK Vakfı’nın tüm etkinliklerinin, kamuya dönük yüzünün yaratılmasındaki sanatsal çalışmaları, bu yıldan başlamak üzere Manajans/Thomson Vakfa “Kurumsal Sponsor” olarak üstlendi.

TÜRSAK Vakfı’nın düzenlediği etkinliklere, sosyal sorumluluk anlayışıyla etkinlik bazında destek veren Ana Sponsorlarının (Uluslararası Sinema Tarih Buluşması/ Metro Group; Uluslararası Komedi Filmleri Festivali/Garanti Bonus; Uluslararası Çocuk Filmleri Festivali/Garanti Mini Bank) ve hemen tüm etkinliklerinde destek veren Hürriyet, Cumhuriyet, TRT, CNN Türk, NTV, TV8, Cine 5, Kanal D, Show TV, Digitürk, Kanal 7, Elmavision, HaberTürk gibi değerli medya kuruluşlarının yanında, yıl içindeki tüm etkinliklerini destekleyerek katkıda bulunan; kurumsal sponsorlarına bu yıl Manajans/Thomson katılarak, bu yelpazeye önemli bir güç kattı.

TÜRSAK’ın tüm etkinliklerinin medya takibini gerçekleştiren Ajans Press; Uluslararası Sinema Tarih Buluşması Büyük Ödülü ‘Işık Saçan Apollon’, Uluslararası Çevre Filmleri Festivali Ödülü ‘Dionysos’ başta olmak üzere tüm diğer ‘Onursal’ ve ‘Yaşam Boyu Başarı’ ödüllerinin tasarım ve uygulamasını gerçekleştiren URART, halkla ilişkiler çalışmalarını sürdüren PİM Halkla İlişkiler ve etkinliklerin kamuoyuna duyurulmasına destek veren D.B.R; sosyal sorumluluk ilkeleri ile TÜRSAK’la sürdürdükleri projelerin, kreatif çalışmaları ise bundan böyle Manajans/Thomson imzasını taşıyacak. Eli Acıman tarafından 1944 yılında Faal Ajansı adıyla kurulan ve sektörde “Reklamcılığın Okulu” olarak adlandırılan, kuruluşundan bugüne 400’den fazla markaya hizmet veren Manajans/Thompson, TÜRSAK’ın, bu yıl sekizincisini gerçekleştirdiği ‘Uluslararası Çevre Filmleri Festivali’ ile birlikte sosyal projelere verdiği desteği TÜRSAK’ta gelenekselleştiriyor. Ve bu yıl, Festivalin ‘Kültürel Çevre ve İklim Değişiklikleri’ ana temasına uygun olarak hazırladığı afiş, katalog ve program gibi basılı malzemelerin yanı sıra çarpıcı konsepti ile kamuoyundan büyük ilgi gören festivalin tanıtım filmi ile bu birlikteliğin ilk adımı atılmıştır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>